Strony internetoweProdukcja aplikacji

strony internetowe

Co otrzymasz, zamawiając stronę internetową?

W zależności od początkowych ustaleń otrzymujesz:

 • W pełni opracowaną graficznie, działającą stronę wdrożoną w środowisku produkcyjnym.
 • Bloki w WordPressie wraz z instruktażem, w jaki sposób złożyć z nich stronę we własnym zakresie.

Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, nad Twoją stroną pracować będzie zgrany zespół programistów, grafików oraz ekspertów UX i UI. Dzięki temu zyskasz od nas wsparcie na każdym etapie rozwoju projektu i otrzymasz produkt „szyty na miarę”, skrojony w oparciu o Twoje potrzeby, wartości i cele, a także wyzwania stojące przed Twoją firmą. Mówimy tu o produkcie stworzonym w oparciu o testy, na podstawie danych uzyskanych w analizie UX. Tworzymy strony internetowe, z którymi nie można popełnić błędu, ponieważ stanowią odpowiedź na dokładnie określone cele oraz wyzwania stojące przed Twoją firmą i zweryfikowane oczekiwania przyszłych odbiorców.

Case Studies

Zobacz strony internetowe, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Poniżej możesz zapoznać się z wybranymi przykładami interface’ów zaprojektowanych przez specjalistów UX i UI z Investcore. Każdy produkt to dla nas jednostkowe, niepowtarzalne doświadczenie, dlatego design oprogramowania i dobór detali za każdym razem są innowacyjne i wyjątkowe.

Czy warto?

Jak najbardziej, ponieważ oferujemy różne modele współpracy dostosowane maksymalnie do Twoich potrzeb. Budujemy strony internetowe od A do Z lub przygotowujemy bloki, które wdroży Twój zespół IT. Ponadto przez cały czas słuchamy Ciebie – Twoich koncepcji, wytycznych oczekiwań. Efekt jest takim że znamy Twoją markę, wiemy, jakie są nasze zadania i daje nam to możliwość zbudowania jednostkowego założenia, dopasowanego do konkretnych warunków i wyzwań rynkowych oraz do charakteru, wartości i identyfikacji wizualnej Twojej firmy. W ramach współpracy z naszym zespołem gwarantujemy:

 • Otwartą, szczerą i konkretną dyskusję o Twoim produkcie. Chcemy jak najlepiej poznać Ciebie, Twoje wartości, cele oraz wyzwania, które stawiasz stronie w procesie rozwoju Twojej marki. Wychodzimy z założenia, że gdzie dwie głowy, to nie jedna, dlatego przewidujemy, mnóstwo pytań oraz rozmów, dzięki którym uda się opracować realną listę zadań, którym ma sprostać finalny produkt. Jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje wytyczne, koncepcje i pomysły.
 • Dogłębną analizę UX, dzięki której sprecyzujemy oczekiwania przyszłych użytkowników produktu, ich zachowania w sieci, emocje, które im towarzyszą. Dzięki temu damy użytkownikom stronę atrakcyjną, przyjazną w obsłudze i użyteczną, czyli dokładnie taką, jakiej potrzebują.
 • Niepowtarzalny, jednostkowy, użyteczny i wizjonerski projekt graficzny dokładnie dopasowany do charakteru Twojej firmy, wyróżniający się wśród innych produktów funkcjonujących na rynku i dzięki temu łatwy do rozpoznania i zapamiętania.
 • Finalny produkt, czyli stronę internetową, lub bloki przygotowane w WordPressie, gotowe do wdrożenia. Niezależnie od opcji, którą wybierzesz, będzie to strona odpowiadająca Twoim wytycznym, stworzona w oparciu o dokładnie określone cele, które ma spełniać i taka, z której jej odbiorcy po prostu będą chcieli korzystać.
 • Opcjonalnie: wdrożenie na Twoim serwerze lub przygotowanie nowego środowiska, a także pomoc i doradztwo w zakresie doboru odpowiednich metod i serwerów oraz dobrych praktych przeprowadzenia tego finalnego procesu.

Jakie są koszty?

Wycena zostaje sporządzona na podstawie założeń określonych na etapie Warsztatu Wymagań. Dobieramy harmonogram i wycenę na podstawie zakresu prac. Aby uzyskać więcej informacji, skorzystaj z możliwości bezpłatnej rozmowy z naszym konsultantem.

Web development, to kolejna dziedzina tworzenia oprogramowania, w której możesz zdać się na nasz zespół. Budowa stron internetowych to z jednej strony najpopularniejsza z usług oferowanych przez specjalistów z dziedziny IT, z drugiej strony to również obszar, na którym dochodzi do mnóstwa nieporozumień. Dzieje się tak, dlatego że komunikat: „Chcę zbudować stronę internetową.” w rzeczywistości mówi bardzo niewiele.

Web Development to niewyobrażalnie szerokie pole zagadnień i sprawia to, że liczba wariantów możliwości wyświadczenia tej usługi właściwie jest nieograniczona. Mówiąc „strona internetowa” najczęściej mamy na myśli zarówno stronę internetową per se, landing page, witrynę internetową, serwis internetowy, jak i aplikację webową oraz niezliczone hybrydy różnych rozwiązań dostępnych w sieci. Dlatego doświadczony web developer wie, że najważniejszym punktem wyjścia do stworzenia strony internetowej jest w istocie dokładne określenia, wymagań klienta odnośnie do jego wizji finalnego produktu a także celów, które za jego pośrednictwem ma osiągnąć przedsiębiorstwo. W Investcore prezentujemy właśnie takie podejście. Twoje cele, koncepcje, a także wartości Twojej firmy, standardy jej działania, realia branżowe i osoby korzystające z usług Twojej marki są dla nas najważniejsze. By nie pozostawić niedomówień, chcemy już na wstępie rozwiać wszelkie wątpliwości.

Porozmawiajmy o Stronach internetowych

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak budujemy strony internetowe? Umów się na rozmowę za pośrednictwem formularza na naszej stronie. To najlepszy sposób, by wstępnie przedstawić koncepcję osobie kompetentnej, zanurzonej w branży software developmentu oraz, by zweryfikować, w jaki sposób wcielić koncepcję w życie. Nasz ekspert przedstawi opcje rozwiązania problemu oraz zapozna Cię z orientacyjnymi kosztami. Omówi z Tobą także dalsze możliwości współpracy i opowie o naszych metodach działania.

"*" oznacza pola wymagane

*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Czym jest strona internetowa i na czym polega web development?

Strony internetowe to w najprostszym rozumieniu dokumenty udostępnione w sieci internetowej. Może to być pojedynczy obraz lub prosty tekst, bez żadnych odnośników. Jednak paradoksalnie do takich one-site’ów mało kto używa określenia „strona internetowa”. Najczęściej określenie to stosuje się do witryn internetowych lub serwisów, które w rzeczywistości są zespołem powiązanych ze sobą stron internetowych.
Należy też pamiętać, że strona internetowa nie jest aplikacją webową. Różnica w zasadzie jest bardzo prosta. Aplikacja ma zmotywować użytkownika do podjęcia określonej akcji. Posiada interface, dzięki któremu użytkownik wchodzi w interakcję z programem. Strona internetowa pełni funkcję przekaźnika informacji. Z założenia jej zawartość jest „tylko do odczytu”.

Jak jednak wiadomo świat nie jest czarno-biały i podobnie jest z web developmentem, który lubuje się w odcieniach szarości. W rzeczywistości Internet pełen jest rozwiązań hybrydowych: stron internetowych z wbudowanymi aplikacjami, mającymi nakłonić odbiorców do podjęcia pożądanego działania oraz aplikacji uzupełnionych o odpowiedni content, który ma podnieść ich atrakcyjność w oczach konsumenta. Dlatego na początku każdego projektu chcemy dokładnie ustalić z Tobą Twoje założenia odnośnie do projektu. Poświęcamy temu kilka dni intensywnych warsztatów, podczas których Ty masz okazję sprawdzić nasze kompetencje i metody pracy, a my możemy dowiedzieć się jak najwięcej o Twojej wizji, zadać jak najwięcej pytań i maksymalnie zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami.
Kiedy wspólnie ustalimy, jakiego produktu potrzebuje Twoja firma, by móc w pełni realizować dzięki niemu swoje cele, zbudujemy dla Ciebie dowolny rodzaj oprogramowania, niezależnie od tego, czy będzie to prosta witryna wizerunkowa, czy też rozbudowany, multitaskingowy system.

Co zyskasz?

Można powiedzieć, że w obecnych realiach własna strona internetowa jest dla przedsiębiorcy pewnego rodzaju podstawową potrzebą. Wszyscy budujemy strony internetowe dla swoich małych i wielkich firm, jednak co do zasady, coraz częściej zapomina się po co te strony właściwie są. Jednak korzyści posiadania strony internetowej są wciąż nieocenione. Dzięki dobrze zaprojektowanej i zaprogramowanej stronie internetowej zyskasz:

 • Dodatkowy kanał pozyskania klientów – to podstawowe zadanie, które zazwyczaj powierzamy stronie internetowej. Dobrze funkcjonująca w wyszukiwarkach strona, ma stanowić miejsce, które odnajdą potencjalni klienci. Jeżeli zajmujesz się handlem, na swojej stronie możesz wdrożyć system e-commerce, który dodatkowo będzie kanałem sprzedażowym. To najprostszy sposób na pozyskanie zwrotu z inwestycji przy pomocy witryny. Co więcej może ona stać się miejscem, do którego Twoi klienci będą odsyłać innych zainteresowanych lub, które będzie stanowiło wizytówkę, Twojej firmy i z której Twoi klienci będą mogli pozyskać ważne informacje.
 • Możliwość profesjonalnego i szczegółowego przedstawienia oferty – w tej kwestii strony internetowe nie mają sobie równych. Wszystkich zainteresowanych usługami Twojej firmy możesz przekierowywać na swoją stronę przy pomocy reklam oraz linków w sieci. Daje to możliwość przedstawienia Twoim klientom oferty w sposób najbardziej korzystny, przemówienia do nich językiem Twojej marki i zaprezentowania usług w dokładnie taki sposób, jakiego sobie życzysz. To tutaj możesz stworzyć środowisko z idealnie zaprezentowanymi produktami, właściwymi opisami i nic Cię to nie kosztuje. Pod tym kątem inwestycja w własną witrynę internetową jest jednorazowym wydatkiem, który zwróci się, jako najtrwalsza reklama.
 • Elastyczną przestrzeń do kierowania narracją – ponieważ witryna jest Twoją własnością, możesz bez problemu dodawać do niej atrakcyjne treści i poddawać ją metamorfozom, które sprawią, że odpowie na szybko zmieniające się trendy. Co więcej, nie trzeba tłumaczyć tego żadnemu przedsiębiorcy: choćbyśmy nie wiadomo jak ciężko pracowali, nigdy nie mamy pełnego wpływu na to, co użytkownicy napiszą o nas w sieci. Opinie bywają gorzkie, zdarzają się również niesprawiedliwe, niekiedy omyłkowe. Na szczęście, dzięki stronie internetowej masz szanse zaprezentowania się przez pryzmat swoich rzeczywistych osiągnięć. Właściwa prezentacja case studies to uczciwa i poparta realnymi przykładami reklama Twoich usług zupełnie niezależna od pojawiających się sporadycznie krytycznych opinii w sieci. Twoje działania mówią same za siebie i bronią się same, jeśli tylko pozwolimy im zaistnieć, damy im na to przestrzeń.
 • Możliwość dotarcia do nowych rynków, nie tylko krajowych – strona internetowa to byt, który istnieje ponad granicami krajów. Właściwa reklama sprawi, że możesz z nią dotrzeć również na rynki bardzo odległe. Posiadając stronę, wystarczy tylko odpowiednio ją rozwinąć, by wkroczyć z nią w zupełnie nowe środowiska klientów. Tym samym rezygnacja ze strony internetowej, to realne zamknięcie się na liczne nowe możliwości i rezygnacja z wielu korzyści. Dlatego, jeżeli wciąż wahasz się, czy potrzebna Ci strona internetowa, wiedz, że na pewno. Nawet jeżeli dzisiaj Twoje przedsiębiorstwo nie stoi przed okresem dynamicznego rozwoju, warto zbudować stronę-wizytówkę, dostarczyć jej dobre treści i pozwolić jej pracować na siebie i powoli piąć ku wyższym pozycjom w wyszukiwarkach. W ten sposób przygotowany produkt, będzie gotowy do działania, kiedy podejmiesz decyzję, że nadszedł czas, by rozszerzyć swoją działalność na nowe rynki lub obszary biznesowe.
 • Szansę na lepszą komunikację z klientem – dobry projekt UX sprawi, że Twoja strona internetowa będzie zachęcała odbiorców do częstszych wizyt. Jeżeli interfejs zostanie dogłębnie przemyślany i stworzony z myślą o finalnym użytkowniku, Twoje szanse na to, że zdecyduje się on skontaktować z Twoim zespołem wzrosną. Łatwy dostęp do kluczowych informacji takich jak: adres, telefon, opcje dojazdu, guziki mediów społecznościowych, czy działający bezbłędnie formularz kontaktowy, to najlepszy sygnał, że szanujesz czas i nerwy swoich użytkowników i chcesz dać im możliwie najszybsze i najprostsze drogi do rozwiązania ich problemu. Dzięki stronie internetowej, dajesz swoim potencjalnym klientom środowisko, w którym stają twarzą w twarz z Twoją firmą, jej wartościami, podejściem do odbiorcy i innymi czynnikami składającymi się na to, jak Twoje przedsiębiorstwo jest postrzegane na rynku.
 • Potwierdzenie wiarygodności swojej firmy – jest to już wielokrotnie zweryfikowany fakt. W czasach, gdy ogromna część życia przeniosła się do sieci, przedsiębiorstwa, które nie mają strony internetowej, często budzą w użytkownikach nieufność. Ciężko sprawdzić firmę na odległość, przyjrzeć się jej dokładnie. Faktem jest, że Internauci, nie będąc w stanie odnaleźć strony www marki lub firmy, porzucają poszukiwania i kierują swoje kroki w inne miejsce. Strona internetowa jest tym, co poświadcza Twoją wiarygodność i tym, co mówi kim jesteś i czy warto Ci zaufać.
 • Wzmocnienie świadomości twojej marki – strona www to dodatkowa przestrzeń, w jakiej możesz zaistnieć ze swoją marką. Jej posiadanie to nie tylko potwierdzenie wiarygodności, ale także możliwość zaprezentowania się z jak najlepszej strony, to szyld, reklama, biuro zawieszone w sieci, folder, katalog, ulotka w jednym. Wraz ze stroną internetową warstwa wizualna Twojej firmy przenika do sieci, jest tam rozpoznawana przez nowych użytkowników, a dzięki temu świadomość marki stale rośnie!

Tworzymy produkty cyfrowe na zamówienie.
Projektujemy, budujemy i skalujemy rozwiązania dla Ciebie.

Python

PHP

React.js

Swift

Java Script

Strony internetowe – jak to robimy?

 • 01
  Określenie wymagań

  W rozmowie wyłonimy najważniejsze cechy produktu i Twoje esencjonalne oczekiwania. Ustalimy, jakie strony internetowe odpowiadają Twojej koncepcji. Pomożemy doprecyzować Twoje założenia i pozyskać informacje, które pozwolą nam wykorzystać potencjał projektu do maksimum.

 • 02
  Analiza i research

  Szukamy istniejących rozwiązań, które mogą Cię zainteresować, analizujemy trendy, strony internetowe konkurencji, proponujemy najnowsze i najciekawsze opcje. Pokazujemy przykłady designu i wspólnie wybieramy koncepcję i kierunek graficzny Twojego projektu.

 • 03
  Projektowanie UX i UI

  Zaprojektujemy serwis przyjazny dla odbiorcy, prosty w obsłudze, bazujący na najnowszych upodobaniach konsumenckich. Zadbamy, by Twoja witryna była atrakcyjnym i użytecznym miejscem w sieci.

 • 04
  Implementacja

  Programujemy całą stronę od A do Z lub przygotowujemy bloki do wdrożenia w CMS przez Twój zespół programistyczny. Wszystko na bazie wcześniejszych ustaleń. Ponieważ stosujemy kulturę DevOps na bieżąco możesz śledzić zmiany i zgłaszać uwagi.

 • 05
  Testy

  Nieustannie weryfikujemy działanie funkcjonalności oddawanych przez zespół IT. Testujemy działanie pojedynczych elementów, w które wyposażyliśmy strony internetowe, i oprogramowania jako systemu. Ogromną wagę przykładamy także do testów UX.

 • 06
  Wdrożenie

  Gotową wstrony internetowe umieszczamy w wersji beta na wskazanej platformie. Po testach przenosimy stronę na docelowe miejsce.

01

Określenie wymagań

Na tym etapie będziemy zadawać mnóstwo pytań o Twoje cele, wartości i charakter Twojego biznesu. Zrobimy wszystko, byśmy wzajemnie poznali się jak najlepiej. Chcemy wiedzieć, jakie dokładnie masz wobec nas wymagania i czego od nas oczekujesz. Przeanalizujemy, jakie funkcjonalności produktu są dla Ciebie esencjonalne, co chcesz osiągnąć, dzięki oprogramowaniu i na jakie wyzwania stojące przed twoją firmą strona ma stanowić odpowiedź. Ustalimy, jakie strony internetowe stanowią dla Ciebie inspirację. Pomożemy doprecyzować Twoje założenia i pozyskać informacje, które pozwolą nam wykorzystać potencjał projektu do maksimum. Porozmawiamy o środowisku Twojej branży oraz o grupie docelowej. Odpowiemy na pytania dotyczące technologii czy kwestii prawnej. Pozyskasz informacje na temat naszych metod pracy i jej organizacji. Zweryfikujemy, czy narzędzie, które masz na myśli, na pewno jest najlepszą drogą do realizacji Twoich planów.

02

Analiza i research

W tym etapie najważniejszy jest solidny research. Liczne strony internetowe powstają na podobnych zasadach, dlatego analiza funkcjonalności schodzi na drugi plan, choć oczywiście również zostanie wykonana. Ważniejsze jest jednak rozeznanie dotyczące rynku i do niego przykładamy największą wagę. Szukamy podobnych rozwiązań, analizujemy trendy, proponujemy najnowsze i najciekawsze rozwiązania, pokazujemy dużo przykładów designu i wspólnie wybieramy koncepcję i kierunek graficzny Twojego projektu.

03

Projektowanie UX i UI

W Investcore spotkasz specjalistów od UX i UI, którzy zaprojektują dla Ciebie przyszłe doświadczenia odbiorcy odwiedzającego Twoją stronę internetową. W tym procesie UI designerzy będą niezastąpieni, gdyż w przypadku strony internetowej, jak nigdzie indziej liczą się atrakcyjność graficzna i subtelne a zarazem skuteczne zaproszenie do podejmowania interakcji konkretnie w tym miejscu, w którym tego oczekujesz. UI designerzy zajmą się budową serwisu przyjaznego odbiorcy, prostego w obsłudze, bazującego na najnowszych upodobaniach konsumenckich. Zrobią wszystko, by witryna, którą dla Ciebie zbudujemy, była atrakcyjnym i użytecznym miejscem w sieci. Zespół stworzy dla Ciebie, zaprogramowaną w oparciu o insight użytkownika, przyjemną w odbiorze, przejrzystą, intrygującą przestrzeń, motywującą do podjęcia dokładnie takich akcji, na jakich będzie Ci zależało.

04

Implementacja

To etap właściwego web developmentu – programowanie – które w tej usłudze często realizujemy w oparciu o gotowe systemy CMS, takie jak WordPress. Jesteśmy elastyczni, dlatego możemy zaprogramować dla Ciebie strony internetowe od A do Z lub też przygotować zamknięte bloki do wdrożenia w CMS przez Twój zespół programistyczny. W trakcie programowania dajemy Ci możliwość monitorowanie naszej pracy oraz postępów. Twoje oczekiwania i cele są dla nas najważniejsze, dlatego stosujemy w swoich działaniach kulturę DevOps. Zapewnia to perfekcyjną synergię pojedynczych zespołów realizujących Twój projekt. To dzięki niej osiągamy niezwykłą płynność komunikacyjną. Możesz na nas liczyć w kwestii statusowania i transparentności etapów implementacji. Dbamy o poczucie maksymalnego komfortu naszych klientów, a co się z tym wiąże, również o to, by Twój wpływ na proces produkcji był możliwy na każdym jej etapie.

05

Testy

Testy trwają cały czas. Nieustannie weryfikujemy działanie funkcjonalności oddawane przez zespół IT. Testujemy zarówno działanie pojedynczych elementów, składających się na strony internetowe, jak i oprogramowania jako systemu. Największą wagę przykładamy do testów UX. Chcemy zyskać pewność, że Twoja strona będzie miejscem, z którego użytkownicy będą chętnie korzystać. Testujemy witrynę pod względem atrakcyjności dla użytkownika. Sprawdzamy, czy jest użyteczna, zrozumiała, intuicyjne, jak najprostsza w obsłudze i czy motywuje do wejścia w interakcję, a także, czy podejmowane interakcje nie są porzucane i utrudniane przez błędy systemu.

06

Wdrożenie

Ponieważ chcemy dać Ci możliwość wpływania na Twój produkt od początku, do samego końca, kiedy projektujemy i wdrażamy strony internetowe, nawet na ostatnim etapie, po raz kolejny udostępniamy Ci wersję do testów. Gotową witrynę umieszczamy w wersji beta na Twojej domenie (jeśli zaistnieje taka potrzeba udostępnimy wersję beta na naszej domenie). Po testach przeprowadzonych przez Ciebie i Twój zespół przenosimy stronę na docelowe miejsce.

Jak wybrać formę współpracy?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

"*" oznacza pola wymagane

*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Chcesz z nami pracować?

Nasz zespół szybko się rozwija. Cenimy nowe osoby, które do niego dołączają, ponieważ każdy nowy pracownik wnosi nowe świeże spojrzenie i pomysły mogące przysłużyć się rozwiązywaniu złożonych zagadnień. Otwartość, odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i łatwość w podejmowaniu inicjatywy to dla nas nadrzędne wartości. Jeśli posiadasz te cechy i chcesz rozwijać się jako specjalista w branży software. Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze IT, UX lub UI i marzy Ci się praca w zaangażowanym zespole hobbystów, którzy każdy projekt traktują jak nową przygodę i możliwość wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów, zostaw nam nasze CV, bo prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy. Zapoznaj się z ofertami pracy poniżej i dołącz do nas w firmie Investcore!

Zarabiaj na poleceniu

Jeżeli sposób, w jaki pracujemy, zyskuje Twoje uznanie i uważasz, że Investcore to firma, której warto powierzyć pracę nad projektem, powiedz o nas zaprzyjaźnionym przedsiębiorcom. Razem z nami powiększaj liczbę profesjonalnie zrealizowanych produktów sieciowych i osób korzystających z obsługi najlepszej jakości. Chcemy, by jak najwięcej przedsiębiorców mogło z zadowoleniem uczestniczyć w pracy nad swoimi projektami i uzyskiwać korzyści płynące z oferowanych przez nas wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Poleć nas osobom ze swojego środowiska i uzyskaj atrakcyjne zniżki na realizację swoich projektów w naszym softwarehouse.