WiedzaPrzydatne informacje

Technologie software – narzędzia, które czynią naszą pracę coraz lepszą!

Investcore to firma, która nieustannie się rozwija, dlatego zawsze stawiamy na najlepsze, najbardziej innowacyjne technologie software. Zapoznaj się z narzędziami, które wykorzystujemy w pracy. Chcemy, by nasza relacja z klientami opierała się na pełnym zaufaniu. Dlatego uważamy, że to bardzo istotne, by na wstępie dowiedzieć się, jakimi frameworkami się posługujemy i które z technologii wykorzystujemy najczęściej. 

Wiemy, że tworzenie oprogramowania, aplikacji, systemów IT/AI, to dziedziny ulegające ciągłym transformacjom. Świat idzie do przodu a wraz z nim Internet oraz oczekiwania Klientów. Nieustannie przybywa danych oraz sposobów ich pozyskiwania. Świadomi tej sytuacji, nigdy nie spoczywamy na laurach. Znamy specyfikę naszej branży, więc stawiamy na nieustanny rozwój. Choć nasz zespół składa się z hobbystów, ekspertów i profesjonalistów, kształcimy się nieustannie, bo wiemy, że od tego zależy jakość naszej pracy. W naszej opinii świadomość nieustannego rozwoju w obszarze technologicznym i sieciowym, to jedna z najważniejszych cech profesjonalistów w dziedzinie tworzenia oprogramowania.

Chcemy dostarczyć naszym klientom produkty najwyższej jakości, dlatego wybór technologii, z których korzystamy w pracy nad projektem jest kluczowy. Wybieramy sprawdzone technologie, bazujemy na rozwiązaniach najlepszych firm na rynku, by nasze systemy działały bez zarzutu. Korzystamy z zaawansowanych, uznanych narzędzi i sprawdzonego oprogramowania, wykorzystując technologie takie jak: node.js, Symphony, Swift, Python, Laravel, Git, CI/CD czy React. Posługujemy się szeregiem różnych języków programowania, mniej lub bardziej zaawansowanych, np. JavaScript, HTML/CSS, PHP. Wybierając najlepsze technologie, odpowiadamy na realne potrzeby rynku innowacyjnych rozwiązań tworzonych w oparciu o ML i praktyki DevOps. Jesteśmy w stanie tworzyć oprogramowanie zautomatyzowane niemalże w całości. To wynik połączenia naszej pasji i wiedzy oraz umiejętnego wykorzystania przydatnych, profesjonalnych programów. 

Zdajemy sobie sprawę, że każda budowa to suma projektu i materiału, umiejętności ekspertów i jakości narzędzi. Dlatego właśnie narzędzia, które wybieramy, budując aplikacje, witryny i rozbudowane wielopoziomowe systemy sieciowe, muszą być po prostu najlepsze. 

Blog

Sprawdź najnowsze artykuły!

jezyki programowania

Języki programowania

Dowiedz się jak pracyjemy!

Frameworki i biblioteki

Poznaj nasze narzędzia!

Zapisz się na newsletter HR

Aktywnie poszukujesz pracy, ale w tej chwili nie ma u nas dla Ciebie stanowiska? Bądź na bieżąco i zapisz się na newsletter HR. Raz w miesiącu będziemy wysyłać Ci informacje o aktualnych ofertach pracy. Nie spamujemy, Twój adres email wykorzystamy tylko w tym celu.