Aplikacje na zamówienieProdukcja aplikacji

aplikacje-na-zamówienie

Co otrzymasz, zamawiając Aplikację na amówienie?

 • Aplikację – jako produkt tej usługi otrzymasz od nas aplikację „szytą na miarę” według skrupulatnie ustalonych i opisanych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Produkt custom software development, czyli narzędzie zindywidualizowane, jednostkowe i niepowtarzalne. Nasz zespół dokona wnikliwej analizy wielu aspektów realiów, w których funkcjonuje Twój biznes i bezpośrednio dla skonkretyzowanej grupy docelowej stworzy narzędzie dokładnie takie jakiego potrzebują użytkownicy. Dzięki temu będą oni chętnie podejmować zaplanowane akcje, a Tobie przyniesie to wymierne korzyści w realizacji celów Twojej firmy. – analitycy z Investcore opracują dla Twojego oprogramowania dekompozycję funkcjonalną, która dzięki rozbiciu wymagań, celów i systemów na mniejsze całości pomoże określić właściwy przebieg procesów realizacji Twojego projektu. Ponieważ rozwiązanie jest sumą wszystkich współistniejących komponentów, rozbicie każdego z nich na części pierwsze i dokładne przyjrzenie się tym częściom, pozwoli nam dokładnie zrozumieć istotę projektu, jego mocne i słabe strony. W ramach dekompozycji funkcjonalnej dokonujemy zamodelowania domeny i procesów biznesowych w postaci blokowej, co pozwala prześledzić działanie projektu krok po kroku. Dzięki tej metodzie na analiza biznesowa pozwala nam dostrzec nawet nieoczywiste zależności między poszczególnymi elementami systemu, a także przewidzieć i opisać przypadki użycia.
 • Zespół analityków/projektantów/deweloperów dedykowany do projektu – nad Twoją aplikacją pracować będą specjaliści UX, UI oraz IT. Przydzielimy do projektu wyselekcjonowany zespół z wieloletnim doświadczeniem, obeznany w realiach biznesowych, będący w stanie określić potrzeby przyszłych użytkowników programu, zbadać ich oczekiwania, emocje. Dzięki interdyscyplinarnym zdolnościom naszego zespołu otrzymasz dokładnie taki produkt jakiego potrzebujesz Ty i dokładnie taki, jakiego oczekuje skrupulatnie określona grupa docelowa.
 • Wsparcie przez okres trwania projektu – przez cały okres realizacji będziesz posiadać wgląd do przygotowywanych makiet, prototypów i plików. Przydzielimy do Twojego projektu indywidualnego konsultanta, co znacznie ułatwi komunikację i pozwoli Ci na bieżąco wprowadzać zmiany i przedstawiać wszystkie uwagi oraz zastrzeżenia. Chcemy zapewnić Ci kontrolę nad Twoim produktem i pełen dostęp do postępu prac. Chcemy żeby osoby decyzyjne w Twojej firmie mogły aktywnie uczestniczyć w powstawaniu aplikacji, ponieważ wartości, aspiracje i cele Twojego biznesu są dla nas najważniejsze. Co więcej przez cały czas trwania prac będziemy służyć Ci naszą wiedzą i doświadczeniem. Odpowiemy na wszystkie pytania, przeprowadzimy wszystkie istotne testy, by stworzyć produkt stanowiący dokładną odpowiedź na wyzwania stojące przed Twoim biznesem.
 • Wdrożenie aplikacji w Twoim już istniejącym środowisku lub w środowisku przygotowanym przez nas – niezależnie od tego, czy posiadasz już przygotowane środowisko do wdrożenia aplikacji, czy też potrzebujesz stworzenia nowego, możesz na nas liczyć. Nasi specjaliści IT posiadają wszelkie kompetencje, by dostosować Twoje środowisko w taki sposób, by przenieść do niego zaprogramowaną aplikację, oraz by przygotować dla Ciebie nowe środowisko dostosowane do niej. W tym zakresie służymy nie tylko w kwestii wdrażania aplikacji. Z przyjemnością także doradzimy i pomożemy Ci wybrać środowisko najlepsze dla Twojego produktu. Zależy nam, aby wszystkie decyzje, które wspólnie podejmiemy, były ugruntowane i w pełni przemyślane w taki sposób, żeby czyniły gotowy produkt maksymalnie efektywnym.
 • Opcjonalnie: dalsze wsparcie w trybie serwisowym – po zakończeniu prac nadal możesz na nas liczyć. Zapewnimy Twojej aplikacji serwis i obsługę, jeżeli uznasz, że takie rozwiązanie jest dla Ciebie korzystne. Wiemy, że każde oprogramowanie wymaga prac serwisowych a nikt nie zna go tak dobrze jak właściciel oraz twórcy. Dlatego jesteśmy gotowi służyć pomocą w przypadku konieczności wprowadzenia zmian lub aktualizacji.

Case Studies

Zobacz projekty, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Poniżej możesz zapoznać się z wybranymi przykładami interface’ów zaprojektowanych przez specjalistów UX i UI z Investcore. Każdy produkt to dla nas jednostkowe, niepowtarzalne doświadczenie, dlatego design oprogramowania i dobór detali za każdym razem są innowacyjne i wyjątkowe.

Aplikacje na zamówienie – czy warto?

Aplikacje na zamówienie to wymarzony produkty, jeśli potrzebujesz innowacji, chcesz zbudować coś, czego nikt inny nie ma. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możesz pozyskać coś absolutnie nowego lub wybrać wariant ulepszający już istniejące rozwiązania, co zapewni Ci przewagę konkurencyjną. Znamy rynek aplikacji, wiemy wszystko o trendach, dzięki temu nie mamy trudności ze stworzeniem aplikacji wybijającej się ponad standardy konkurencji. Co więcej potrafimy unowocześnić nawet najstarsze systemy i dostosować je do obecnych realiów. Mamy gigantyczne doświadczenie w zakresie modernizacji oprogramowania, a w swojej historii zdarzało nam się pracować również nad systemami z lat 90, które do dzisiaj skutecznie spełniają swoje zadania do dnia dzisiejszego. Jeśli więc chcesz pozyskać nowoczesną, niepowtarzalną aplikację „szytą na miarę” lub dostosować do aktualnych standardów i wymagań funkcjonujące już oprogramowanie, umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem i przedstaw mu swoją koncepcję. Wspólnie wcielimy ją w życie!

Jakie są koszty?

Aplikacje na zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od zakresu prac. Jednostkowo określamy także harmonogram działań. Po określeniu wymagań, zbieramy materiał do wstępnej wyceny i przygotowujemy ramowy plan działania.

Porozmawiajmy o Aplikacjach na zamówienie

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w bezpłatnej konsultacji z naszym ekspertem, którą możesz umówić na tej stronie. Będzie to idealna okazja, by porozmawiać szczerze o Twoich pomysłach, a także określić opcje, z których możesz skorzystać oraz aby zorientować się w kosztach. Najważniejsze jednak jest to, że konsultacja da Ci możliwość przedstawić swoje koncepcje komuś z doświadczeniem w tworzeniu software’u, z osobą kompetentną i poruszającą się w tej branży, która odniesie się do Twojej idei i przedstawi Ci dalsze możliwości i drogi realizacji przyszłego projektu.

"*" oznacza pola wymagane

*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Aplikacja na zmówienie

Jesteśmy, aby wykonać dla Ciebie aplikacje na zamówienie. W odróżnieniu od gotowych aplikacji, które możesz kupić dla swojej firmy custom software development polega na budowie aplikacji „szytych na miarę”, czyli takich, które budujemy skupieni na esencjonalnych potrzebach Twojego biznesu i wyzwaniach, które przed nim stoją. Jest to droga dla firm, które potrzebują konkretnych rozwiązań i precyzyjnie skonkretyzowanych problemów. Chcemy już na wstępie rozwiać część wątpliwości i odpowiedzieć na najczęstsze pytania, dlatego poniżej dowiesz się, czym w rzeczywistości jest aplikacja, na czym polega tworzenie aplikacji w opcji custom software development, a także opowiemy Ci o naszych metodach i standardach pracy i o procesie, w wyniku którego otrzymasz produkt skoncentrowany na Twoich potrzebach i celach.

Dużo mówimy o Twoich założeniach, bo faktycznie to Twoje cele wytyczą nam kierunek realizacji projektu. Najważniejszy zawsze jest cel Twojej firmy, jednak by go osiągnąć dzięki aplikacji musimy skupić się też na kimś innym – na użytkowniku. Dlaczego? Już odpowiadamy.

Aplikacja ma za zadanie skłonić użytkownika do podjęcia akcji. Jest to program zawieszony na serwerze i komunikujący się przy pomocy przeglądarki internetowej z hostem na komputerze odbiorcy. Posługuje się w tym celu specjalnie zaprojektowanym interfejsem. Mówiąc jeszcze prościej, aplikacje (również mobilne) oferują odbiorcy określone usługi. Aplikacje internetowe dzielą się na różne rodzaje: e-learningowe, konkursowe, bookingowe, ogłoszeniowe, sprzedażowe, transakcyjne, aplikacje HR, systemy CRM, ERP oraz inne. Każdy rodzaj wymaga zastosowania innych rozwiązań, ponieważ użytkownicy każdej aplikacji, posiadają zupełnie odmienny profil. Dlatego tak ważne jest dokładne sprecyzowanie grupy docelowej i zapewnienie jej narzędzia przyjemnego w obsłudze, intuicyjnego i możliwie najprostszego, by akcja podejmowana przez osobę korzystającą z urządzenia została jak najszybciej zakończona i by osoba ta nie porzuciła jej w trakcie.
Założenie, że wszystko na co trafiamy surfując po Internecie jest aplikacją, nie jest dalekie od prawdy. Istnieją jednak pewne cechy, na podstawie których możemy rozróżnić aplikację internetową, zwaną również aplikacją webową od strony internetowej. Skąd więc twierdzenie, że wszystko jest aplikacją? Stąd, że w Internecie dominują raczej rozwiązania hybrydowe. W 2022 roku nie ma zbyt wielu stron internetowych, które nie zachęcałyby użytkowników do podjęcia jakiejś akcji (chociażby takiej, która umożliwi właścicielom marki pozyskanie danych). Z drugiej strony ciężko o aplikację, której nie próbowanoby obudować adekwatnym contentem. Warto więc po prostu przyjąć, że aplikacje zastosowane są tam, gdzie użytkownik wchodzi w interakcję z systemem, a nie tylko odczytuje treści.

Rodzaje aplikacji

Tak naprawdę w roku 2021 większość właścicieli biznesów wykorzystuje aplikacje internetowe, a jeśli ktoś tego nie robi, to znaczy, że nie wie, że może. Przyjrzyj się wiec, do czego możesz wykorzystać aplikację stworzoną na miarę dla Twojej firmy:

 • Dzięki aplikacji bookingowej Twoi Klienci zarezerwują nocleg, wizytę, stolik w restauracji, czy termin u fryzjera. Z łatwością także zapłacą za dokonaną rezerwację i podpatrzą przydatne informacje również chcąc powrócić do nich w przyszłości. Mogą też wystawić opinię dotyczącą kliniki, hotelu, usługi.
 • Aplikacja konkursowa umożliwi użytkownikom przesłanie zgłoszenia do konkursu w dowolnej formie. Niezależnie od tego, czy konkurs polega na podesłaniu zdjęcia, odpowiedzi na pytanie, opowiadania, czy poprawnie wypełnionego formularza, to aplikacja konkursowa będzie dokładnie tym, co jest Ci potrzebne, jeżeli planujesz tego typu event.
 • Jeżeli np. prowadzisz szkołę językową i chcesz wprowadzić automatyzację części procesów np. zdalne ćwiczenia czy testy sprawdzające, możesz potrzebować aplikacji 
e-learningowej.
 • Aplikacje transakcyjne umożliwią użytkownikom dokonywanie opłat za usługi i produkty. Zwykle powiązane są ze stronami banków lub stron internetowych.
 • Zakupy na zamówienie można zrobić dzięki aplikacjom sprzedażowym, wykorzystywanym na portalach sklepów internetowych, ale także np. na platformach ogłoszeniowych i aukcyjnych.
 • Istnieją także aplikacje ogłoszeniowe, używane choćby przez portale zajmujące się sprzedażą nieruchomości czy usług.
 • Rekrutacje pracowników odbywają się w aplikacjach HR, za pomocą których pracownik zyskuje nie tylko dostęp do aplikacji, ale również może przeglądać oferty i statusy swoich rekrutacji.
 • Do obsługi klienta, w tym do składania ofert i sporządzania wycen przydają się niezmiernie systemy CRM.
 • A może potrzebujesz aplikacji, która ułatwiłaby Ci wewnętrzną organizację Twojego przedsiębiorstwa? Wówczas postaw na systemy ERP. Okażą się przydatne w sporządzaniu remanentów, wprowadzaniu towaru na magazyn itp.

Co zyskasz?

Na rynku istnieje wiele gotowych rozwiązań, jednak to właśnie aplikacje tworzona na zamówienie dadzą Ci możliwość:

 • Stworzenia produktu „szytego na miarę” – dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Stającego naprzeciw jednostkowym wymaganiom Twojego biznesu. W dzisiejszych czasach odbiorcy silnie cenią personalizację produktów i usług. Lubią czuć, że oprogramowanie, z którego korzystają zostało przygotowane specjalnie dla nich, że nie ma w nim niepotrzebnych aspektów, spowalniających i utrudniających pozyskanie pożądanej wartości. Rozumiemy te potrzeby, wiemy, w jaki sposób przygotować aplikację, która będzie intuicyjna w obsłudze, przyjazna dla użytkowników i równocześnie skuteczna w wypełnianiu swoich zadań w procesie rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.
 • Modyfikacji i modernizacji istniejącego systemu – jeszcze nigdy tak szybko jak obecnie rynek oraz różne zmienne wpływające na użyteczność oprogramowania nie podlegały metamorfozom. Dzisiaj innowacje rodzą się właściwie z dnia na dzień. To zrozumiałe, że starsze systemy bardzo szybko potrzebują aktualizacji i dostosowania do wciąż ewoluujących realiów. Dlatego w Investcore możesz bez problemu i stresu poddać modernizacji istniejące aplikacje, które z jakichś powodów przestały spełniać Twoje oczekiwania i realizować cele przewidziane dla nich wcześniej.
 • Stworzenia produktu elastycznego, który może podlegać unowocześnieniom -decydując się na gotowy produkt, nie zawsze masz wpływ na to, jak będzie on funkcjonował po upływie dłuższego czasu oraz czy da się wprowadzać na bieżąco zmiany konieczne, by utrzymać przewagę konkurencyjną. Zamawiając aplikację na zamówienie, zyskujesz produkt, który można elastycznie dostosowywać do obecnej sytuacji na rynku oraz przebudowywać w taki sposób, by rozszerzał swoje możliwości biznesowe.
 • Łatwiejszej integracji z już istniejącym oprogramowaniem – aplikację na zamówienie bez problemu możemy zintegrować z oprogramowaniem, z którego dotąd korzysta Twoja firma. Dzięki temu aplikacja nie zaistnieje w próżni, a stanie się kompatybilną częścią zasobów Twojego przedsiębiorstwa, mającą dostęp do zdobytych przez nie danych. Zrobienie tego samego z gotowym, dostępnym na rynku oprogramowaniem może okazać się niezwykle trudne, jeśli nie niemożliwe.
 • Decydowania o metodach pracy w Twojej firmie i sprawnego reagowania na zmiany wewnętrzne – aplikacja na zamówienie to szansa na autonomię Twojego biznesu. Nabywając gotowe rozwiązanie, musisz brać pod uwagę, że wymusi ono na Twoim zespole konkretne działania, a zaakceptowanie metod pracy narzucanych przez system będzie konieczne, nawet jeśli te okażą się nie w pełni zadowalające. Ponadto, stawiając na gotowy system, masz ograniczone możliwości reagowania na zmiany i reorganizację w obrębie Twojego biznesu. Jeśli np. Twoja firma zmieni profil swojej działalności, dostosowanie gotowego systemu do nowych warunków może okazać się bardzo kosztowne, niekomfortowe lub niemożliwe. Aplikacja na zamówienie to opcja elastyczna, taka, którą zawsze możemy przebudować w dowolny sposób. Co więcej, to Ty decydujesz, jak mają wyglądać procesy związane z jej obsługą. Masz więc pełną kontrolę nad swoim produktem.
 • Uczestniczenia w tworzeniu interfejsu – w Investcore dajemy Ci wgląd w produkcję aplikacji na każdym etapie jej wytwarzania. Jest to zaletą samą w sobie, gdyż możesz na bieżąco wnosić swoje uwagi a my będziemy wprowadzać zmiany w czasie rzeczywistym, co znacząco wpłynie na czas i koszty budowy oprogramowania. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że budowa interfejsu zostanie oddana w ręce specjalistów z obszarów UX i UI, którzy na podstawie Twoich wytycznych przekazywanych na bieżąco, a także w oparciu o research, analizy, testy oraz zrozumienie insightu grupy docelowej stworzą dokładnie taki layout, jakiego potrzebujesz Ty i jakiego oczekują przyszli użytkownicy.

Tworzymy produkty cyfrowe na zamówienie.
Projektujemy, budujemy i skalujemy rozwiązania dla Ciebie.

Python

PHP

React.js

Swift

Java Script

Aplikacje na zamówienie – jak to robimy?

 • 01
  Określenie wymagań

  Pomagamy przeanalizować i ustalić kluczowe funkcjonalności dla finalnego produktu. Pomożemy doprecyzować założenia i w efekcie wzmocnimy korzyści płynące z Twojego projektu.

 • 02
  Analizę biznesową

  Zbieramy najważniejsze dane biznesowe dotyczące realiów rynkowych, najnowszych trendów, a także aktualnych zachować i upodobań sprecyzowanej uprzednio grupy docelowej użytkowników.

 • 03
  Projektowanie UX i UI

  Zaprojektujemy przyszłe doświadczenia użytkownika. Ustalimy, jakie narzędzie jest Ci potrzebne, by odbiorca uznał je za przyjazne, funkcjonalne i intuicyjne. Zaprojektujemy interfejs.

 • 04
  Implementację

  Programujemy Twoją aplikację a dzięki przyjęciu kultury organizacyjnej DevOps zapewniamy Ci możliwość czerpania korzyści z idealnej synergii pomiędzy poszczególnymi działami zajmującymi się realizacją Twojego projektu.

 • 05
  Testy

  Sprawdzamy wszystkie funkcjonalności oddawane przez zespół IT. Wykonujemy zarówno pełne testy powstającego systemu, jak i testy mniejszych procesów. Przeprowadzamy pełen przekrój testów: od funkcjonalnych, po testy UX

 • 06
  Wdrożenie systemu

  Wdrażamy aplikację przystosowanym lub stworzonym specjalnie dla Ciebie środowisku. Dajemy Ci przestrzeń na przetestowanie produktu przez Twój zespół.

01

Określenie wymagań

Na tym etapie wykrystalizują się cele, jakie chcesz osiągnąć dzięki pozyskanej aplikacji. Wspólnie z zespołem Investcore dokładnie przeanalizujecie, jakie funkcjonalności są kluczowe dla finalnego produktu. Pomożemy doprecyzować założenia i w efekcie wzmocnimy korzyści płynące z Twojego projektu. Wiemy, że wszystko zaczyna się od rozmowy i to ona jest najważniejsza, dzięki niej możemy pozyskać dokładne informacje na temat Twoich założeń, oczekiwań, celów.

02

Analizę biznesową

Zbierzemy najważniejsze dane biznesowe dotyczące realiów rynkowych, najnowszych trendów, a także aktualnych zachować i upodobań sprecyzowanej uprzednio grupy docelowej użytkowników. To właśnie ta grupa będzie dla nas wyznacznikiem kierunku, w jakim powinniśmy rozwijać Twój produkt, ponieważ w aplikacji to użytkownicy mają ostatnie słowo, to oni podejmują działania, które przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie i będą kluczem do osiągnięcia opisanych celów. Na tym etapie odkryjemy więc, co kryje się za ich wymaganiami, dokonamy podziału na oczekiwania funkcjonalne (te, które dotyczą funkcjonalności systemu) i niefunkcjonalne (pozostałe, dodatkowe, czyli np. wydajność, dostępność, technologie) i zbudujemy koncepcję rozwiązania. Do tego przeprowadzimy wyczerpujący research podobnych rozwiązań i research technologii dostępnych na rynku. Co więcej przejdziemy także przez obszar analizy systemowej. Dokładnie określimy zakres funkcjonalny aplikacji i sporządzimy opisy przypadków użycia systemu. Całość udokumentujemy, dzięki temu już na tym etapie pozyskamy dokument wyjściowy do specyfikacji całego systemu.

03

Projektowanie UX i UI

Zaprojektujemy przyszłe doświadczeń użytkownika i zadbamy, by aplikacje, które powstaną, budziły w użytkownikach odczucie, że dostali dokładnie takie narzędzie, jakiego potrzebowali. Ustalimy, jakie narzędzie jest Ci potrzebne, by odbiorca uznał je za przyjazne, funkcjonalne i intuicyjne. UI designerzy zajmą się także zaprojektowanie narzędzia komunikacji między programem a użytkownikiem.

04

Implementację

To etap programistyczny custom software development. Przygotowana specjalnie dla Ciebie aplikacja, poprzedzona dokładną analizą potrzeb Twoich oraz przyszłych użytkowników systemu. Zaprojektowana w oparciu o najlepsze praktyki UX i UI wreszcie powstaje. Dzięki przyjęciu kultury organizacyjnej DevOps zapewniamy Ci możliwość czerpania korzyści z idealnej synergii pomiędzy poszczególnymi działami zajmującymi się realizacją Twojego projektu. Płynność komunikacyjna pomiędzy zespołami technicznymi w trakcie pracy nad aplikacją oraz sprawny proces przepływu statusu z budowy oprogramowania, sprawiają, że proces ten stanie się dla Ciebie niezwykle komfortowy. Jesteś w centrum wydarzeń a my działamy transparentnie i na każdym etapie działań specjalistów IT masz wgląd w każdy aspekt naszej pracy.

05

Testy

Nasi testerzy pracują nieustannie praktycznie podczas całego procesu implementacji. Przez cały czas sprawdzamy wszystkie funkcjonalności oddawane przez zespół IT. Wykonujemy zarówno pełne testy powstającego systemu, jak i najmniejsze procesy wszystkich funkcji. Przeprowadzamy pełen przekrój testów: od funkcjonalnych, skupiających się na poprawnym działaniu systemu, po testy UX weryfikujące wygląd systemu, jego użyteczność i poprawność interakcji zachodzących między systemem a użytkownikiem. Po testach wgrywamy gotowe przetestowane funkcjonalności do przygotowanego dla Ciebie środowiska.

06

Wdrożenie systemu

Gotową, przetestowaną aplikację wdrażamy w uprzednio przystosowanym lub stworzonym specjalnie dla Ciebie środowisku. Dajemy Ci przestrzeń na przetestowanie produktu przez Twój zespół.

Jak wybrać formę współpracy?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Chcesz z nami pracować?

Nasz zespół szybko się rozwija. Cenimy nowe osoby, które do niego dołączają, ponieważ każdy nowy pracownik wnosi nowe świeże spojrzenie i pomysły mogące przysłużyć się rozwiązywaniu złożonych zagadnień. Otwartość, odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i łatwość w podejmowaniu inicjatywy to dla nas nadrzędne wartości. Jeśli posiadasz te cechy i chcesz rozwijać się jako specjalista w branży software. Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze IT, UX lub UI i marzy Ci się praca w zaangażowanym zespole hobbystów, którzy każdy projekt traktują jak nową przygodę i możliwość wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów, zostaw nam nasze CV, bo prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy. Zapoznaj się z ofertami pracy poniżej i dołącz do nas w firmie Investcore!

Zarabiaj na poleceniu

Jeżeli sposób, w jaki pracujemy, zyskuje Twoje uznanie i uważasz, że Investcore to firma, której warto powierzyć pracę nad projektem, powiedz o nas zaprzyjaźnionym przedsiębiorcom. Razem z nami powiększaj liczbę profesjonalnie zrealizowanych produktów sieciowych i osób korzystających z obsługi najlepszej jakości. Chcemy, by jak najwięcej przedsiębiorców mogło z zadowoleniem uczestniczyć w pracy nad swoimi projektami i uzyskiwać korzyści płynące z oferowanych przez nas wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Poleć nas osobom ze swojego środowiska i uzyskaj atrakcyjne zniżki na realizację swoich projektów w naszym softwarehouse.