DevOpsProdukcja aplikacji

devops

DevOps – co otrzymasz?

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego niż zarządzanie w pełni zautomatyzowanym systemem. Jednak, jak szybko się przekonasz stanowisko DevOps engineer czy też senior DevOps engineer jest niezwykle odpowiedzialne. Dołączenie takiej osoby do Twojego zespołu sprawi, że prace nad projektem wejdą na zupełnie inny poziom. Decydując się na zastosowanie metodyki DevOps w Twoim projekcie otrzymasz:

  • Wsparcie wykwalifikowanego zespołu specjalistów i DevOps engineerów – jeśli zdecydujesz się na współpracę z Investcore w obrębie metodyki DevOps otrzymasz możliwość współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami z tej dziedziny, dla których działania z zakresu pełnej automatyzacji systemów to nie tylko praca, ale również prawdziwe hobby. Inżynierowie DevOps zatrudniani w naszej firmie, to osoby, które prawdziwie angażują się w powierzane im zadania. Są zdeterminowane, by poznać Twoje potrzeby i dostarczyć Ci dokładnie taki produkt, jakiego oczekujesz, w najwyższej jakości i możliwie najkrótszym czasie.
  • Usprawniony model współpracy poszczególnych zespołów – w produkcji oprogramowania kluczową sprawą od zawsze była bliska współpraca zespołu IT oraz zespołu zajmującego się administracją, czyli utrzymaniem software’u i zarządzaniem postępującymi zmianami. DevOps engineer to osoba, która łączy w sobie obydwie te umiejętności. Potrafi zwinnie zarządzać projektem i sprawić, że poszczególni realizatorzy będą dobrze współpracować ze sobą tak, by produkcja przebiegła bezproblemowo, szybko i sprawnie. Dzięki temu możliwe jest sprawne zarządzanie nawet bardzo dużymi zespołami w złożonych, rozbudowanych projektach wykorzystujących wiele różnych technologii.
  • Dostęp do wiedzy o najnowszych technologiach i trendach – ponieważ cechą profesjonalnego Devops engineera jest nieustanne samokształcenie, w tym śledzenie nowości na rynku technologii, kierunków rozwoju branży IT oraz trendów w zakresie innowacji, przyjmując metodykę DevOps, poprzez ekspertów zyskujesz dostęp do tej wiedzy. Dzięki temu przy budowie Twojego oprogramowania możemy sięgnąć po najświeższe, optymalne rozwiązania i budować tym przewagę konkurencyjną nad produktami innych firm z branży.
  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Non pharetra, sem habitasse duis etiam diam. Odio nunc, sed arcu mi, tellus. Sed egestas habitant nulla lectus. Placerat integer vitae condimentum mauris nibh senectus cursus. Nibh id dictum elementum est augue a. Vestibulum ultricies nunc cras ante quisque. Mollis nunc tempus aliquam urna, eu, erat diam. Accumsan integer enim leo, quis adipiscing a. Id mollis in pellentesque convallis imperdiet condimentum arcu.
  • Automatyzację systemu produkcyjnego – to właśnie zespoły specjalistów DevOps czuwają nad tym, by prawidłowo przebiegł proces automatyzacji procesów w systemie. DevOps engineer dba o to, by poszczególne obszary zostały odpowiednio przygotowane do wdrożenia zaplanowanych rozwiązań, które umożliwią rozbudowę i rozwój oprogramowania. Zapewnia środowisko pod płynne wykonywanie zautomatyzowanych testów oraz czuwa nad wdrażaniem zmian w wersjach deweloperskiej i produkcyjnej. Dba także o całościową automatyzację infrastruktury.
  • Gwarancję bezpieczeństwo systemu – specjaliści DevOps konfigurują oraz wdrażają repozytoria artefaktów i kontenerów oraz bazy danych, sprawdzając na bieżąco systemowe powiadomienia o anomaliach. Eliminują błędy ludzkie, wdrażając infrastrukturę jako kod, zarządzają zespołem i są odpowiedzialni za całościowe przygotowanie samonaprawiającej się aplikacji.

Case Studies

Zobacz projekty, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Poniżej możesz zapoznać się z wybranymi przykładami interface’ów zaprojektowanych przez specjalistów UX i UI z Investcore. Każdy produkt to dla nas jednostkowe, niepowtarzalne doświadczenie, dlatego design oprogramowania i dobór detali za każdym razem są innowacyjne i wyjątkowe.

DevOps – czy warto?

Jak najbardziej warto, ponieważ, decydując się na zastosowanie metodyki DevOps w swoim projekcie otwierasz się na zupełnie nowy model pracy, dzięki czemu oprogramowanie powstaje szybciej, jest maksymalnie jakościowe, a także ostatecznie unikasz niespodziewanych kosztów związanych z poprawianiem błędów i niewłaściwych rozwiązań zastosowanych z powodu złej komunikacji. Włączenie do pracy nad Twoim produktem DevOps engineera pozwoli Ci:

  • Pozyskać wsparcie doświadczonego eksperta DevOps – ponieważ o metodyce DevOps mówi się ostatnimi czasy coraz głośniej, dużo więcej osób postanawia dokonać zmiany specjalizacji i rozwijać się w tej nowoczesnej, ciekawej dziedzinie. Nie jest to jednak takie proste, bo w tej branży ponad wszystko liczy się doświadczenie. W procesie pracy nic tak nie reorganizuje wiedzy zdobytej na studiach i szkoleniach, jak praca w prawdziwym zespole, na autentycznym oprogramowaniu. Ponadto DevOps engineer musi być osoba oddaną swojej pracy, stawiającą na samorozwój, spajającą zespół, czujną i profesjonlną. Kiedy do akcji wkracza DevOps engineer staje się on automatycznie filarem całego przedsięwzięcia. Proponując i nadzorując wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, musi równocześnie nadzorować pracę zespołu po stronie realizatorów i Twojej. Liczą się więc zdolności z obszaru usług IT, umiejętności matematyczne, doświadczenie w zarządzaniu teamem. Znaczenie mają reakcje w sytuacjach kryzysowych, a także wysoka biegłość w komunikacji. Nasi eksperci od lat zgłębiają niuanse metodyki DevOps, dlatego na pewno Cię nie zawiodą. Dlatego, jeśli interesuje CIę współpraca z najlepszymi specjalistami z zakresu metodyki DevOps, zaufaj Investcore. Najnowsze technologie i najbardziej innowacyjne rozwiązania, to nie tylko nasza praca, ale też największa pasja. To dlatego do współpracy wybieramy wybitnych specjalistów, którzy są równolegle hobbystami. Jako drużyna wiemy, że naszym zadaniem jest przede wszystkim dostarczyć Ci perfekcyjnie działające oprogramowanie w taki sposób, by było dla Ciebie oczywiste, że opiekują się Tobą eksperci, z którymi możesz czuć się bezpiecznie. To jest nasz priorytet.
  • Uzyskać perfekcyjny produkt, doskonale odpowiadający Twoim potrzebom – DevOps engineer to osoba, która jest zdeterminowana, by poznać Twoje potrzeby, wartości i cele, a także wyzwania stojące przed Twoją firmą i kierunek, w którym chcesz by się rozwijała. W roli, którą odgrywa liczy się precyzja, empatia i łatwość w pojmowaniu Twoich esencjonalnych oczekiwań. Podczas realizacji Twojego projektu jest to członek zespołu mówiący twoim głosem i stojący po Twojej stronie. Dostarczający wiedzę o nowoczesnych, skutecznych rozwiązaniach, koordynujący pracę zespołu, skoncentrowany na wrażliwych momentach przebiegu budowy Twojego oprogramowania, oraz skoncentrowany na celach i zadaniach. Włączając do projektu eksperta metodyki DevOps, zyskujesz pewność, że otrzymasz dokładnie taki software, jaki został zamówiony – bez błędów, niejasności i niedociągnięć. Liczy się to szczególnie podczas tworzenia dużych, złożonych rozwiązań, kiedy potrzebna jest osoba, która zepnie wszystkie czynniki ze sobą i doprowadzi projekt do końca, pilnując, by jego wdrożenie przyniosło oczekiwany sukces.
  • Zaoszczędzić czas i pieniądze – za każdym razem, gdy decydujesz się zainwestować w rozwiązanie, które stanowi zabezpieczenie podejmowanych działań, w szerszej perspektywie oszczędzasz czas i pieniądze. Tak jest również z pracą DevOps engineera. Może się wydawać, że to dodatkowy wydatek, który nie wpłynie na efekt finalny. Produkt zaistnieje z DevOpsem i bez niego. Jednak biegłość ekspertów metodyki w prowadzeniu projektu, zgrywaniu komunikacji, doborze technologii i zarządzaniu zespołem sprawia, że wszystko odbywa się znacznie szybciej i właściwie bezkolizyjnie. Zawierzywszy DevOps inżynierom, pozwalasz nam zapobiec wszystkiemu, czego najbardziej obawiają się przedsiębiorcy, decydujący się na stworzenie nowego software’u: pomyłkom, nieporozumieniom, nieterminowości, kiepskiemu przepływowi informacji, konieczności kilkukrotnego powracania do tego samego etapu pracy oraz podejmowaniu istotnych decyzji na gorąco, pod presją czasu, na etapie produkcji. Ponieważ DevOps engineer czuwa nad całym procesem, obejmuje go holistycznie, na bieżąco reaguje na Twoje uwagi, wytyczne, komentarze, scala zespół produkcyjny i dysponuje wszystkimi istotnymi informacjami, przekazując je systematycznie odpowiednim grupom, Ty możesz mieć pewność, że w całym procesie nie wystąpią koszty związane ze zmianami na ostatnią chwilę, z poprawianiem błędów, które narodziły się na skutek braku zrozumienia. Wszystkie błędy będą poprawiane na bieżąco, a Ty dzięki stałemu kontaktowi z DevOpsem będziesz mieć wgląd w każdy etap produkcji oprogramowania. Koszty poprawek na końcu, gdy do pracy przystępuje zespół IT, są zawsze bardzo wysokie, a ich wprowadzanie – czasochłonne. Metodyka DevOps i obeznani w niej eksperci nie dopuszczą do tego, by Twoja firma musiała się o tym przekonać.

DevOps – jakie są koszty?

Ponieważ DevOps engineer bierze udział we wszystkich etapach produkcji oprogramowania, koszty przedsięwzięcia są wyceniane indywidualnie w zależności od stopnia złożoności systemu, który chcesz z nami zbudować. Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z naszymi metodami pracy, dowiedzieć się jak wyglądać będzie udział DevOps engineera w procesie tworzenia Twojego produktu lub zadać inne pytania, które nurtują Cię w związku z pomysłem wdrożenia nowych systemowych rozwiązań, doskonałą opcją dla Ciebie będzie bezpłatna konsultacja z naszym specjalistą. Możesz wybrać termin za pośrednictwem formularza lub ustalić go telefonicznie.

Porozmawiajmy o DevOps

Nasi konsultanci to kompetentni specjaliści zanurzeni w dziedzinie produkcji software’u. Umów rozmowę już teraz i porozmawiaj z osobą, która zna się na rzeczy. Zapytaj o wszystko, co chcesz wiedzieć, poznaj orientacyjne koszty realizacji Twojego przedsięwzięcia. Czekamy na Ciebie! Pomożemy Ci zacząć i przeprowadzimy gładko przez cały proces wdrażania nowych rozwiązań.

"*" oznacza pola wymagane

*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

DevOps – co to jest?

DevOps to jedno z popularniejszych pojęć, które zawładnęło w ostatnich latach branżą projektów IT. Tak naprawdę często jednak jest ono wykorzystywane bez pełnego zrozumienia tego, czym jest kultura pracy DevOps. Postaramy się rozwiać wątpliwości.
DevOps to całościowe, nowoczesne podejście wdrażania rozwiązań informatycznych. Jest to połączenie dwóch w jednym — rozwoju z eksploatacją (ang. development — operations). Obydwa te składniki mają łączyć się dodatkowo z quality assurance, czyli kontrolą jakości. Pierwsza prezentacja metodyki DevOps została dokonana w 2009 roku na belgijskiej konferencji DevOps Days. Twórcy praktyki postawili tezę, że odpowiednia, ciągła i konsekwentna komunikacja osób odpowiadających za obsługę oprogramowania z osobami programującymi i czuwającymi nad jego rozwojem przyniesie wymierne korzyści branży IT.
Punktem wyjścia do myślenia w kategoriach kultury DevOps było dostrzeżenie zależności między programowaniem a użytkowaniem narzędzi IT. Produkcja oprogramowania to nie tylko znajomość kodu, ale przede wszystkim nieustanne testy i wdrażanie korekt zawartych w feedbacku. Jeśli więc aplikacja będzie testowana na bieżąco przez zespół, który w niej pracuje, to materiał do poprawki pojawi się szybciej i będzie dotyczył każdego etapu podejmowanych działań.
Jak wynika z tego założenia, kultura DevOps zakłada bliską współpracę działów operacyjnego z developerskim.
Aby stosowanie praktyk DevOps stało się możliwe, trzeba zacząć postrzegać infrastrukturę jako kod. Pozwala to efektywnie monitorować zmiany i modyfikacje w chmurze (cloud). Ten monitoring jest niezwykle istotny. Gdy dochodzi do zmiany jednego elementu infrastruktury, zaburzona zostaje jego spójność z resztą elementów. Ma to wpływ na działanie całego systemu i może powodować pojawianie się nieprzewidzianych błędów. Co więcej, systemy z tego typu wyłomami stają się łatwiejszym celem dla hackerów i ich bezpieczeństwo jest bardzo wątpliwe. Dlatego w podejściu infrastruktura jako kod (IaC) niezbędne jest zastosowanie automatyzacji deklaratywnej, czyli jasne określenie celu, który chcemy uzyskać, używając określonego narzędzia.
Infrastruktura jako kod daje możliwość zdobycia pełnej kontroli nad zmianami i konfiguracjami w chmurze. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy, ponieważ na produkcji proces wdrażania i testowania zmian trwa bardzo długo. Dwa zespoły naprzemiennie muszą czekać na siebie nawzajem. Dzięki zastosowaniu IaC procesy odbywają się równolegle, zachowując niezmiennie stabilność kodu. To sprawia, że zarządzanie projektem staje się tańsze, szybsze i znacznie prostsze. W gruncie rzeczy w dzisiejszych czasach tworzenie oprogramowania bez wdrożenia tej wiedzy nie ma racji bytu.

DevOps – co zyskasz?

Podsumujmy więc, jakie korzyści przyniesie Ci włączenie DevOps engineera z Investcore w szeregi Twojego projektowego zespołu. Z całą pewnością da Ci możliwość:

  • Zastosowania ulepszonego, inteligentnego modelu pracy – DevOpsi dążą do szybkości w działaniu. Doskonale zdają sobie sprawę, że dobre tempo działania zapewnia Ci konkurencyjną przewagę. To dlatego jedną z pierwszych rzeczy, której pilnują jest wdrożenie w pełni zautomatyzowanego systemu testów i recenzji. Dzięki płynnej współpracy, połączonej z testowaniem, w którego wyniku zmiany są wprowadzane w czasie rzeczywistym i testowane na nowo, możliwe jest przyjęcie takiej szybkości realizacji projektu, która w dotychczasowych metodach była praktycznie nieosiągalna. Pozwala to Twojemu zespołowi realizować projekty znacznie szybciej i coraz częściej wdrażać nowe wersje oprogramowania, co sprawia, że Twoje przedsiębiorstwo osiąga niespotykane dotąd korzyści.
  • Skorzystania z doświadczenia i wiedzy profesjonalnego eksperta od metodyki DevOps – naszym zadaniem jest wspierać Ciebie podczas wdrażania innowacyjnych rozwiązań w Twoim biznesie. Dlatego nasz zespół dobieramy bardzo starannie z myślą o dobostanie naszych klientów. Tak jak zostało zaznaczone wcześniej: w metodyce DevOps nie ma miejsca na przypadki. DevOps engineer to osoba, na której spoczywa ogromna odpowiedzialność. Tutaj liczy się doświadczenie, wyczucie i koncentracja. Właśnie tacy specjaliści czekają na Ciebie w Investcore. Możesz nam zaufać ponieważ u nas pasja idzie w parze z samokształceniem i doświadczeniem, a to zestaw z największym możliwym potencjałem.
  • Zyskania kontroli w sytuacjach kryzysowych – znawcy metodyki DevOps to osoby posiadające doskonałą, wyuczoną i popartą doświadczeniem biegłość w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. Dlatego, jeśli zdecydujesz się na współpracę z wykwalifikowanym DevOps engineerem, zyskujesz poczucie bezpieczeństwa i pewność, że każdy kryzys zostanie rozwiązany sprawnie, bez konieczności awaryjnego wdrażania rozwiązań, które wpłyną na jakość Twojego oprogramowania.
  • Pozyskania oprogramowania najwyższej jakości – badania nad kulturą DevOps potwierdzają, że jakość oprogramowania wytworzonego we współpracy z inżynierami tego obszaru wyróżnia się na tle tych, które powstały poza metodyką. Zdaje się, że przyczyny takiego stanu rzeczy nasuwają się same. Scentralizowany proces decyzyjny i operacyjny, czyli powierzenie jednej osobie pieczy nad całym projektem, jest strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu zmienia się cała perspektywa działań. DevOps enbineer spogląda na projekt całościowo, jako jedyny ma pełen obraz sytuacji i komunikuje się ze wszystkimi stronami na raz. Pozwala to szybko wyłapywać nieprawidłowości, reagować na zmiany, przekazywać najważniejsze informacje pomiędzy poszczególnymi grupami realizującymi projekt. Obecność DevOpsa scala wizję projektu. Dodatkowo należy przypomnieć, że jest to osoba, od której oczekuje się wnikliwości i podążania za wszystkimi nowościami ze świata technologii. Sprawia to, że projekt nie tylko wykonywany jest z wyjątkową skrupulatnością, ale także ma szanse wykorzystywać nowoczesne, korzystne rozwiązania, które wyprzedzają możliwości konkurencyjnych firm.
  • Uczestniczenia i wglądu na każdym etapie produkcji oprogramowania – dzięki nowej kulturze komunikacji wypracowanej w metodyce DevOps zmienia się nie tylko forma współpracy zespołów, ale także Twoje możliwości. Nie musisz czekać aż zespół projektowy odeśle Ci zmiany, o które prosisz. Jeśli zdecydujesz się na wprowadzenie DevOpsa do swojej realizacji zmiany będą spływać do Ciebie w czasie rzeczywistym, ponieważ otrzymasz od nas wszystkie potrzebne dostępy, by móc w dowolnej chwili móc spojrzeć, na jakim etapie są prace. Jest to rozwiązanie korzystne zarówno z perspektywy klienta, jak i zespołu produkcyjnego. Nasze działania mają charakter transparentny a w zamian otrzymujemy błyskawiczny feedback, który jest dla nas najistotniejszy, gdyż pozwala sukcesywnie domykać pracę nad kolejnymi elementami systemu.
  • Pozyskania kompetentnego specjalisty w zakresie zarządzania infrastrukturą – DevOps engineer zapewnia środowisko pod płynne wykonywanie zautomatyzowanych testów oraz czuwa nad wdrażaniem zmian w wersjach deweloperskiej i produkcyjnej. Dba także o całościową automatyzację infrastruktury. Specjaliści DevOps konfigurują oraz wdrażają repozytoria artefaktów i kontenerów oraz bazy danych. Czuwają nad bezpieczeństwem systemu, sprawdzając na bieżąco systemowe powiadomienia o anomaliach. Eliminują błędy ludzkie, wdrażając infrastrukturę jako kod, zarządzają zespołem i są odpowiedzialni za całościowe przygotowanie samonaprawiającej się aplikacji.

Tworzymy produkty cyfrowe na zamówienie.
Projektujemy, budujemy i skalujemy rozwiązania dla Ciebie.

Python

PHP

React.js

Swift

Java Script

DevOps – jak to robimy?

Zawsze staramy się dokładnie przedstawić Ci etapy naszej pracy, by dokładnie pokazać, czego możesz się spodziewać w związku z daną usługą. W przypadku DevOps trudno wyróżnić etapy, ponieważ DevOps raczej działa „w tle” i pracuje iteracyjnie. W tym miejscu zakreślimy więc podstawowe obszary, które obejmuje ta metodyka.

  • 01
    Automatyzacja procesów

    Czuwamy, by proces automatyzacji przebiegł prawidłowo i został właściwie przygotowany.

  • 02
    Automatyzacja środowiska

    Wdrażamy infrastrukturę jako kod infrastruktury jako kodu. Dbamy o to, by dostarczyć odpowiednie, płynne środowisko testowe.

  • 03
    Iteracyjny model pracy

    Działania DevOps są stałe i powtarzalne. Stanowią cykl, w którym dąży się do automatyzacji procesu testowania.

01

Automatyzacja procesów

DevOps engineer czuwa nad tym, by prawidłowo przebiegł proces automatyzacji procesów w systemie. Do jego obowiązków należy dbałość o to, by poszczególne obszary zostały odpowiednio przygotowane do wdrożenia zaplanowanych rozwiązań, które umożliwią rozbudowę i rozwój oprogramowania.

02

Automatyzacja środowiska

DevOps engineer odpowiada za automatyzację środowiska. To on zajmuje się wdrażaniem infrastruktury jako kodu. Dba o to, by dostarczyć odpowiednie, płynne środowisko testowe. Nadzoruje zmiany w wersjach deweloperskiej i produkcyjnej. Konfiguruje i wdraża repozytoria baz danych, kontenerów i artefaktów. W czasie rzeczywistym doprowadza do sprawdzenia sygnałów o anomaliach i eliminuje błędy.

03

Iteracyjny model pracy

Trudno w kontekście usługi DevOps mówić o etapach, ponieważ charakteryzuje ją iteracyjność. By angażowanie eksperta od DevOps w ogóle miało sens, nie może być mowy, o tym, żeby jego udział ograniczył się do pojedynczej konsultacji czy jednego elementu infrastruktury. Działania DevOps są stałe i powtarzalne. Stanowią cykl, w którym dąży się do automatyzacji procesu testowania, eliminacji błędów i ponownego testowania, które będą trwały tyle, ile to potrzebne, by dostarczyć Ci produkt niezawodny i jakościowy.

Jak wybrać formę współpracy?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Chcesz z nami pracować?

Nasz zespół szybko się rozwija. Cenimy nowe osoby, które do niego dołączają, ponieważ każdy nowy pracownik wnosi nowe świeże spojrzenie i pomysły mogące przysłużyć się rozwiązywaniu złożonych zagadnień. Otwartość, odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i łatwość w podejmowaniu inicjatywy to dla nas nadrzędne wartości. Jeśli posiadasz te cechy i chcesz rozwijać się jako specjalista w branży software. Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze IT, UX lub UI i marzy Ci się praca w zaangażowanym zespole hobbystów, którzy każdy projekt traktują jak nową przygodę i możliwość wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów, zostaw nam nasze CV, bo prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy. Zapoznaj się z ofertami pracy poniżej i dołącz do nas w firmie Investcore!

Zarabiaj na poleceniu

Jeżeli sposób, w jaki pracujemy, zyskuje Twoje uznanie i uważasz, że Investcore to firma, której warto powierzyć pracę nad projektem, powiedz o nas zaprzyjaźnionym przedsiębiorcom. Razem z nami powiększaj liczbę profesjonalnie zrealizowanych produktów sieciowych i osób korzystających z obsługi najlepszej jakości. Chcemy, by jak najwięcej przedsiębiorców mogło z zadowoleniem uczestniczyć w pracy nad swoimi projektami i uzyskiwać korzyści płynące z oferowanych przez nas wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Poleć nas osobom ze swojego środowiska i uzyskaj atrakcyjne zniżki na realizację swoich projektów w naszym softwarehouse.