Przenieś na górę strony

Warsztaty startoweBezpłatna konsultacja

Project manager tłumaczy założenia projektu

Umów bezpłatną konsultację

Masz pytania dotyczące Twojego projektu i chcesz porozmawiać telefonicznie z naszym konsultantem? Nic prostszego! Wypełnij poniższy formularz, a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe. Natomiast, jeśli chcesz zaplanować rozmowę, możesz także wybrać dokładny termin konsultacji. W formularzu wybierz także temat rozmowy. Pozwoli nam to zgrać kompetencje osoby, która będzie prowadziła konsultację z Twoimi oczekiwaniami. Czekamy na Twoją wiadomość!

Masz pomysł na projekt, ale chcesz o nim porozmawiać? A może potrzebujesz konsultacji z ekspertem, by zadać mu kluczowe pytania dotyczące realizacji Twoich planów biznesowych? Jesteśmy tu dla Ciebie! Umów się na bezpłatną rozmowę telefoniczną z członkiem naszego zespołu. Podczas godzinnej dyskusji poznasz nas lepiej, uzyskasz cenne porady, dzięki którym zostanie określony dalszy kierunek działań.

…lub wybierz termin

Jakie zadać pytania?

Jesteśmy dla Ciebie, by pomóc Ci przeobrazić Twoje idee w rzeczywiste rozwiązania. Chcesz porozmawiać, ale nie masz pomysłu, jak zacząć konsultację i brakuje Ci skonkretyzowanych pytań? Zapoznaj się z przykładami pytań, które często słyszymy od naszych klientów na początku współpracy.

  • Mam pomysł, jak przejść od idei do rozwiązania? Jak zacząć?
  • Mam pomysł, ale nie wiem czy dobry. Potrzebuję wsparcia w walidacji mojej idei.
  • Chcę stworzyć minimalny wartościowy produkt dla użytkownika końcowego (MVP), jak to się robi?
  • Mam problem z rozwiązaniem. Chciałbym stworzyć aplikację wspierającą pewną grupę ludzi w wykonywaniu ich zadań.
  • Od czego zacząć? Chciałbym wejść na rynek X. Jak odkryć potrzeby użytkowników końcowych? Jak stworzyć dla nich aplikację?
  • Chcę stworzyć aplikację. Co muszę zrobić? Jak rozpocząć implementację? Jak się do tego przygotować?
  • Mam już swój produkt. Jak przebudować istniejącą aplikację, aby była nowoczesna i przyjazna użytkownikom?
  • Nowostworzony produkt działa świetnie. Jak go przeskalować na kolejne dziedziny lub sektory?

Z kim najczęściej pracujemy?

Zastanawiasz się, czy mamy odpowiednie doświadczenie, by odpowiedzieć na potrzeby firmy o profilu Twojej? Jesteśmy specjalistami w dziedzinie budowy software’u, mamy w tym obszarze obszerne, ugruntowane doświadczenie i jesteśmy w stanie bez problemu podjąć się każdego związanego z nim projektu. Pracujemy dla firm z rozmaitych sektorów. Co więcej, niezależnie od tego czy dopiero startujesz, czy też masz za sobą lata obecności na rynku, jesteśmy pewni, że możemy służyć Ci naszą wiedzą i wsparciem. Do naszych klientów należą start-upy, firmy z sektora publicznego, przedsiębiorstwa i instytucje badawcze. Specjalizujemy się w projektach złożonych, łączących w sobie różne technologie i nieoczywiste rozwiązania. Nasza praca jest naszym prawdziwym hobby, dlatego z przyjemnością tworzymy skomplikowane, multifunkcyjne oprogramowania. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, więc, jeżeli masz wizję projektu, umów się na konsultację z ekspertem Investcore i przedstaw mu swój pomysł.

Kto będzie odpowiadać na Twoje pytania?

Osobę, która będzie prowadzić Twoją konsultację dobierzemy zgodnie ze wskazanym przez Ciebie tematem rozmowy. Ważne jest dla nas, by już na tym wstępnym etapie udzielić Ci jak najwięcej konkretnych, profesjonalnych informacji i rad. Wiemy, że czas jest dla Ciebie niezwykle cenny, więc do każdej z konsultacji podchodzimy bardzo poważnie. Jeżeli interesują Cię kwestie techniczne, związane z procesem IT, najnowszymi technologiami i możliwościami, jakie one dają oraz inne wysoce specjalistyczne zagadnienia, skontaktuje się z Tobą ekspert szczególnie wykwalifikowany w dziedzinie, którą wskażesz. Jeśli interesuje Cię podjęcie współpracy z Investcore, lub potrzebujesz porozmawiać o swojej koncepcji, dokonać jej walidacji, wspólnymi siłami zastanowić się, w jaki sposób przekuć ideę w gotowe rozwiązanie, zajmie się Tobą konsultant doświadczony w pracy z klientami, który potrafi zrozumieć problemy i wątpliwości osób wkraczających na drogę nowego przedsięwzięcia. Jesteśmy pewni, że usługa w postaci bezpłatnej konsultacji z osobą z naszej firmy, to niezwykle korzystna opcja, którą warto wybrać, nawet jeśli jeszcze się wahasz przed podjęciem wyzwania. Umów konsultację, w końcu to nic nie kosztuje, a ostatecznie wszystko zaczyna się od rozmowy.

Krzysztof Sell

CEO Investcore, od wielu lat zarządza projektami i wdraża nowoczesne technologie w organizacjach. Zajmuje się nie tylko kontaktami biznesowymi, ale także bierze czynny udział w procesach projektowych i posiada szeroką wiedzę z zakresu produkcji oprogramowania.

Anna Niemiec

Koordynator projektów i wykwalifikowana project manager z doświadczeniem w metodykach zarządzania projektami. W Investcore odpowiedzialna za organizację i administrację, zajmuje się działaniami w zakresie HR i dba o kontakt z kandydatami.