Przenieś na górę strony

KarieraFAQ

Pracownica podnosząca rękę żeby zadać pytanie

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W tym miejscu znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące procesu rekrutacyjnego, w tym na temat terminów, procedur, wymagań i warunków zatrudnienia. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z odpowiedziami na najczęściej pojawiające się pytania, poczujesz się bardziej pewnie w procesie aplikowania do naszej firmy.

Oferty pracy i stanowiska

Na jakich stanowiskach mogę u Was pracować?

Zatrudniamy obecnie deweloperów backend i frontend oraz analityków systemowych, projektantów UX/UI i testerów. Przeczytaj stronę Opisy stanowisk, aby dowiedzieć się więcej.

Na jakich poziomach mogę u Was pracować?

Najbardziej zależy nam na zatrudnieniu osób o solidnym podejściu do pracy, Twój poziom zaawansowania ma mniejsze znaczenie. Ale w zależności od zapotrzebowania, poszukujemy zarówno juniorów, regularów, midów, jak i seniorów. Przeczytaj stronę Opisy stanowisk, aby dowiedzieć się więcej.

Czy poszukujecie pracowników na dłużej?

Tak, zależy nam na długofalowej współpracy. Dobierając kandydatów kierujemy się tym, czy będziesz do nas pasować i czy widzimy w Tobie kogoś, kto zasili nasze szeregi na stałe. Oczywiście, mogą zdarzyć się sytuacje, że będziemy potrzebowali kogoś do pojedynczego projektu, ale wtedy na pewno jasno określimy to w ofercie. Nie lubimy jednak takich ofert, wolimy budować długotrwałe relacje.

Organizacja pracy

Jak wygląda Wasza kultura organizacyjna?

Nasze codzienne relacje są luźne, zwracamy się do siebie po imieniu i wszyscy dobrze się znamy. Oczywiście, wiemy kto tu rządzi i kto podejmuje ostateczne decyzje, jednak każdy z nas może mieć wpływ na sprawy firmowe. Wystarczy tylko porozmawiać z Krzysztofem – z nim można załatwić wszystko, o ile tylko pomysł ma sens i jest realizowalny.

Czy obowiązuje u Was dress code?

Nie, każdy ubiera się jak chce i tak, aby było wygodnie. Bardzo rzadko zdarzają się ważne spotkania zewnętrzne, na które wypada wyprasować t-shirt 😉

Praca zdalna czy z biura?

Jak sobie życzysz, dopasujemy się do Ciebie. Mamy komfortowe i nowoczesne biuro na Wilanowie i możemy przygotować dla Ciebie biurko. Jeżeli wolisz pracować z domu, nie ma problemu. Nie wymagamy również cyklicznych przyjazdów do biura – standupy, warsztaty i planningi odbywają się zdalnie, a wszelkie sprawy administracyjne możemy załatwiać za pośrednictwem poczty.

Owocowe wtorki?

Nie u nas… 🙂 Nie przepadamy za tego typu ideami, bo wiemy, że każdy jest indywidualistą, a my nie narzucamy nikomu stylu życia. U nas nie usłyszysz, że we wtorki masz jeść tylko owoce, w środy pić organiczną kawę, a co piątek przyjść na obowiązkowy lunch z prezesem. U nas będziesz sobą. Jesteś wege? Super, pokażemy Ci najlepsze tego typu knajpy w okolicy i z pewnością znajdzie się ktoś, kto chętnie wyskoczy z Tobą na wege lunch. Wolisz ciastka i cukierki? Też fajnie, tylko uważaj, bo takie rzeczy lubią szybko znikać! 🙂