Aplikacje mobilneProdukcja aplikacji

aplikacje-mobilne

Co otrzymasz, zamawiając Aplikację mobilną?

 • Aplikację mobilną dedykowaną konkretnej grupie użytkowników – będzie to narzędzie, które da Ci znacznie więcej możliwości niż aplikacja webowa, ponieważ umożliwi Twojej marce permanentny kontakt z odbiorcą poprzez urządzenie przenośne (tablet, smartfon), które zawsze ma przy sobie. Dzięki temu nieustannie możesz poszerzać wiedzę o swoich odbiorcach i coraz precyzyjniej proponować im rozwiązania z obszaru Twojej branży. Możesz też kontaktować się z użytkownikami, dzięki powiadomieniom i po prostu być przy niech, gdy podejmują codzienne akcje lub wyzwania. Aplikacja mobilna to rozwiązanie idealne, jeśli chcesz budować zasięgi swojej marce, a także zwiększyć lojalność społeczności.
 • Zespół analityków/projektantów/deweloperów dedykowany do Twojego projektu – specjaliści UX, UI oraz IT będą pracować nad tym, by Twoja aplikacja mobilna, była najlepszej jakości. Przydzielimy do projektu wyselekcjonowany zespół z wieloletnim doświadczeniem, obeznany w realiach biznesowych, będący w stanie określić potrzeby przyszłych użytkowników programu, zbadać ich oczekiwania, emocje. Dzięki interdyscyplinarnym zdolnościom naszego zespołu otrzymasz dokładnie taki produkt jakiego potrzebujesz Ty i dokładnie taki, jakiego oczekuje skrupulatnie określona grupa docelowa.
 • Wsparcie przez okres trwania projektu – przez cały okres realizacji będziesz posiadać wgląd do przygotowywanych makiet, prototypów i plików. Przydzielimy do Twojego projektu indywidualnego konsultanta, co znacznie ułatwi komunikację i pozwoli Ci na bieżąco wprowadzać zmiany i przedstawiać wszystkie uwagi oraz zastrzeżenia. Chcemy zapewnić Ci kontrolę nad Twoim produktem i pełen dostęp do postępu prac. Chcemy żeby osoby decyzyjne w Twojej firmie mogły aktywnie uczestniczyć w powstawaniu aplikacji, ponieważ wartości, aspiracje i cele Twojego biznesu są dla nas najważniejsze. Co więcej przez cały czas trwania prac będziemy służyć Ci naszą wiedzą i doświadczeniem. Odpowiemy na wszystkie pytania, przeprowadzimy wszystkie istotne testy, by stworzyć produkt stanowiący dokładną odpowiedź na wyzwania stojące przed Twoim biznesem.
 • Wdrożenie aplikacji w odpowiednim środowisku – aplikacje mobilne nie wymagają tworzenia nowych środowisk. Funkcjonują na telefonach, tabletach i innych urządzeniach przenośnych, najczęściej w już istniejących systemach – Androidzie, Windowsie lub iOS. W tym zakresie służymy nie tylko w kwestii wdrażania aplikacji. Z przyjemnością także doradzimy i pomożemy Ci wybrać środowisko najlepsze dla Twojego produktu. Zależy nam, aby wszystkie decyzje, które wspólnie podejmiemy, były ugruntowane i w pełni przemyślane w taki sposób, żeby czyniły gotowy produkt maksymalnie efektywnym.
 • Opcjonalnie: dalsze wsparcie w trybie serwisowym – po zakończeniu prac nadal możesz na nas liczyć. Jeżeli uznasz, że Twoja aplikacja mobilna na tym skorzysta, zapewnimy jej serwis i obsługę. Ponieważ wiemy, że każde oprogramowanie wymaga prac serwisowych a nikt nie zna go tak dobrze jak właściciel oraz twórcy. Dlatego jesteśmy gotowi służyć pomocą w przypadku konieczności wprowadzenia zmian lub aktualizacji.

Case Studies

Zobacz projekty, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Poniżej możesz zapoznać się z wybranymi przykładami interface’ów zaprojektowanych przez specjalistów UX i UI z Investcore. Każdy produkt to dla nas jednostkowe, niepowtarzalne doświadczenie, dlatego design oprogramowania i dobór detali za każdym razem są innowacyjne i wyjątkowe.

Czy warto?

Warto, bo budujemy aplikacje na zamówienie, od podstaw, według Twoich wytycznych, na podstawie wniosków z dokładnych analiz i research’ów, dzięki czemu oddajemy Ci produkt będący wprost odpowiedzią na określone wyzwania stojące przed Twoim biznesem. Dodatkowo ze względu na wiedzę i doświadczenie naszych ekspertów IT jesteśmy w stanie w małej aplikacji zmieścić nawet najbardziej skomplikowany system.

Jakie są koszty?

Aplikacje mobilne wyceniamy na podstawie informacji uzyskanych w etapie Idei i Wymagań. Dobieramy harmonogram i wycenę na podstawie zakresu prac, który wyłania się podczas dyskusji, wtedy staramy się zebrać materiał do wstępnej wyceny i przygotowujemy ramowy harmonogram działania. W tym celu najlepiej zamówić bezpłatną telefoniczną konsultację z naszym ekspertem, który po wysłuchaniu szczegółów Twojej koncepcji, zarysuje Ci możliwe drogi dalszej współpracy, dostępne opcje rozwoju projektu, a także przedstawi potencjalne koszty. Jednym słowem rozmowa z ekspertem Investcore, da Ci także możliwość wstępnej kofrontacji swojego zamysłu z kompetentnym człowiekiem zanurzonym w branży software development. Gwarantujemy, że na wstępnym etapie okaże się to dla Ciebie niezwykle korzystne, ponieważ pozwoli Ci osadzić swój pomysł na pewnych fundamentach, połączyć sferę kreatywną ze sferą praktyczną, dotyczącą technologicznych możliwości. Zamów więc rozmowę z naszym ekspertem już teraz, ponieważ wszystko zaczyna się od rozmowy!

Porozmawiajmy o Aplikacjach mobilnych

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

"*" oznacza pola wymagane

*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Aplikacje mobilne

Stworzymy dla Ciebie aplikacje mobilne zaprojektowane zgodnie z Twoimi potrzebami i celami Twojej firmy. Aplikacja mobilna to software działający na urządzeniach mobilnych, czyli najczęściej na smartfonach i tabletach. Podobnie jak aplikacja webowa, jest to produkt mający zmotywować użytkownika do podjęcia konkretnych akcji. Warto zdecydować się na wdrożenie aplikacji mobilnej, biorąc pod uwagę trend, który od lat nie ustępuje: liczba użytkowników Internetu, która korzysta z niego za pośrednictwem urządzeń mobilnych stale rośnie, a równolegle z nią wzrasta zainteresowanie właśnie aplikacjami na urządzenia przenośne.

Co zyskasz?

Aplikacje mobilne są oprogramowaniem, dzięki któremu Twój klient może być nieustannie w kontakcie z Twoją marką lub usługą. Żadne inne oprogramowanie nie daje tak szerokich możliwości kontaktu z odbiorcą. Dzięki specyfice urządzeń przenośnych Twoja firma może zyskać bardzo szczegółowe informacje o użytkownikach – o miejscach ich logowania do sieci, upodobaniach, zachowaniach oraz codziennych czynnościach, które podejmują. Kluczem do pozyskania skutecznego oprogramowania stanowiącego drogę do realizacji wytyczonych celów, jest właśnie użytkownik aplikacji. Jest to niezwykle istotne, zarówno w przypadku aplikacji webowych, jak i gdy mowa o aplikacjach mobilnych. Dzięki dokładnej analizie potrzeb swoich klientów, masz możliwość dostarczenia im produktu, który będzie realną odpowiedzią na ich bieżące oczekiwania. Właśnie taką aplikację pomożemy Ci stworzyć w oparciu o specyfikację Twoich wymagań, wartości Twojego biznesu oraz personifikację grupy docelowej.

Aplikacja mobilna szyta na miarę

Dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować Ci, że stworzymy dokładnie taki program, jakiego Twoi odbiorcy chcą i który wesprze ich w wykonywaniu najbardziej użytecznych codziennych aktywności w sposób prosty, szybki i intuicyjny. Niezależnie od tego, czy chcesz zapewnić swoim użytkownikom możliwość wykonywania przelewów, dokonywania zakupów on-line, pomiaru osiągnięć sportowych, dostęp do specjalnych akcji i rabatów albo programu lojalnościowego, możliwość czytania e-booków, dostęp do poczty internetowej, czy wsparcie w realizacji rożnych celów np. regularne badania lub picie wystarczającej ilości wody, wdrożenie aplikacji mobilnej jest doskonałym wyborem.

Aplikacje tworzone są najczęściej za pośrednictwem języków Java, Swift, Objective-C, C#, HTML, VB, C++ na platformy Android, Windows Phone lub iOS.

Tworzymy produkty cyfrowe na zamówienie.
Projektujemy, budujemy i skalujemy rozwiązania dla Ciebie.

Python

PHP

React.js

Swift

Java Script

Aplikacje mobilne – jak to robimy?

 • 01
  Idea i wymagania

  Porozmawiamy o oczekiwaniach, jakie ma spełnić Twój produkt. Wspólnie określimy jego kluczowe funkcjonalności i cele.

 • 02
  Analiza i research

  Zbieramy dane biznesowe dotyczące realiów rynku, działań konkurencji, najnowszych trendów, a także określamy insighty sprecyzowanej uprzednio grupy docelowej. Stworzymy spójną dokumentację podsumowującą i opracujemy dokument wyjściowy do specyfikacji całego systemu.

 • 03
  Projektowanie UX i UI

  Ustalimy, jakie narzędzie zbudować, by użytkownik postrzegał je jako atrakcyjne, funkcjonalne i intuicyjne i proste. Zaprojektujemy przyjazny interfejs i przedstawimy do wglądu wszystkie ekrany.

 • 04
  Implementacja

  Programujemy i równocześnie zapewniamy Ci nieustanny wgląd w każdy etap naszej pracy i postępów. Przyjmujemy kulturę pracy DevOps, dzięki czemu możesz korzystać z doskonale zgranej współpracy pojedynczych zespołów realizujących Twój projekt.

 • 05
  Testy

  Wykonujemy zarówno kompletne testy systemowe, jak i testy najmniejszych funkcji wpływających na intuicyjność i spójność działania aplikacji. Duży nacisk kładziemy na teksty UX.

 • 06
  Wdrożenie

  Gotową aplikację umieszczamy w środowisku testowym. Po korektach wdrożonych w środowisku testowym aplikację wdrażamy w Google Play lub AppStore.

01

Idea i wymagania

Na początku porozmawiamy o celach, które ma pomóc osiągnąć docelowy produkt. Wspólnie określimy jego kluczowe funkcjonalności. Na tym etapie chcemy poznać Twój pomysł, założenia, oczekiwania, a także zgłębi wartości, jakie reprezentuje Twoja firma, dowiedzieć się więcej na temat jej charakteru metod działania. Określimy także, kto w rzeczywistości ma korzystać z aplikacji, którą zamówisz, porozmawiamy o technologiach i rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące kwestii prawnych. Dzięki tak precyzyjnemu usystematyzowaniu wymagań wzmocnimy korzyści płynące z wdrożenia Twojego produktu. Za to Ty już na początku masz okazję dobrze nas poznać, zobaczyć jak pracujemy oraz dokładnie przedstawić nam swoje idee. Zmniejsza to ryzyko niedomówień, a co za tym idzie błędów na dalszym etapie realizacji projektu. W końcu wszystko zaczyna się od rozmowy.

02

Analiza i research

W tym etapie dokonujemy analizy oraz researchu konkurencji. Zbieramy dane biznesowe dotyczące realiów rynku, najnowszych trendów, a także określamy insight sprecyzowanej uprzednio grupy docelowej. To on jest dla nas kluczem i odpowiedzią na pytanie: w jaki sposób powinniśmy rozwijać Twój produkt, ponieważ w aplikacji mobilnej to właśnie odbiorcy będą podejmować akcje przynoszące wymierne korzyści Twojemu przedsiębiorstwu. Na tym etapie odkryjemy więc, co kryje się za ich wymaganiami, dokonamy podziału na oczekiwania dotyczące funkcjonalności i pozostałe, dodatkowe, czyli odnoszące się np. do wydajności, dostępności, technologii i stworzymy spójną wizję rozwiązania.

Z założenia aplikacje mobilne to niewielkie systemy zamknięte w urządzeniu mobilnym i spełniające konkretne zadania. Praca analityczna w kontekście takiego oprogramowania może wydawać się czymś prostym. Jednak my chcemy zapewnić Ci produkt, który spełni także wyzwania postawione przez konkurencję. Stąd przeprowadzamy również research wśród produktów już obecnych na rynku: pokrewnych aplikacji i dostępnych technologii. To rozeznanie stanie się podstawą do dalszych decyzji dotyczących np. kierunku prac graficznych czy wyboru adekwatnych środowisk. Razem podejmiemy decyzję, jaka platforma będzie najodpowiedniejsza dla Twojego rozwiązania – Android czy iOS. Do tego dołączymy obszar analizy systemowej. Dokładnie określimy zakres zadań aplikacji mobilnej i sporządzimy opisy przypadków jej zastosowania. Stworzymy spójną dokumentację podsumowującą i opracujemy dokument wyjściowy do specyfikacji całego systemu.

03

Projektowanie UX i UI

Nie musisz martwić się, że reakcje użytkowników na istniejący produkt będą mało pozytywne. W Investcore czekają na Ciebie specjaliści od UX i UI, którzy bezpiecznie przeprowadzą Cię przez proces projektowania przyszłych doświadczeń odbiorców aplikacji mobilnej. Zadbają, by aplikacja, którą stworzymy budziła przekonanie, że jest narzędziem, perfekcyjnie dopasowanym do potrzeb korzystających z niej osób. Ustalimy, jakie narzędzie zbudować, by użytkownik postrzegał je jako atrakcyjne, funkcjonalne i intuicyjne i proste. UI designerzy zajmą się za to budową interfejsu najbardziej przyjaznego odbiorcy, łatwego w obsłudze, wykorzystującego najnowsze trendy i bazującego na najlepszych praktykach.

04

Implementacja

To etap programistyczny, w trakcie którego zapewniamy Ci nieustanny wgląd w każdy etap naszej pracy i postępów. Implementacja uwzględnia już bezpośrednio konkretny proces programistyczny dostosowany do wskazanego systemu operacyjnego: Androida, iOSu lub obydwu. Aplikacja mobilna przygotowana bezpośrednio w oparciu o Twoje potrzeby i wymagania powstaje w oparciu o precyzyjną analizę zachowań grupy docelowej. Przyjmujemy kulturę pracy DevOps, dzięki czemu możesz korzystać z doskonale zgranej współpracy pojedynczych zespołów realizujących Twój projekt. Pracujemy w oparciu o wnioski i wytyczne UX i UI designerów. Uzyskujemy niespotykaną płynność komunikacyjną pomiędzy Tobą i wszystkimi zespołami IT oraz dbamy o bezbłędny proces przekazu statusu z budowy oprogramowania. Działamy transparentnie, co pozwoli Ci na tym etapie doświadczyć maksymalnego komfortu i zapewni Ci wpływ na Twoje oprogramowanie w każdej fazie produkcji.

05

Testy

W czasie implementacji cały czas sprawdzamy wszystkie funkcjonalności oddawane przez zespół IT. Wykonujemy zarówno kompletne testy systemowe, jak i najmniejsze funkcje wpływające na intuicyjność i spójność działania aplikacji. Duży nacisk kładziemy na teksty UX. Intensywnie testujemy aplikację pod kątem przystępności dla użytkownika. Sprawdzamy, czy spełnia swoje funkcje, czy interakcje między programem a korzystającym przebiegają w pożądany sposób. Czy użytkownicy nie porzucają podjętych akcji i czy na żadnym etapie ciągłość interakcji nie zostaje zaburzona przez błędy

06

Wdrożenie

To ostatni etap przygotowania aplikacji mobilnej, a jednak nawet dbamy, by do samego końca nie pozbawiać Cię możliwości uczestnictwa w realizacji Twojego projektu. Dlatego gotową aplikację umieszczamy w środowisku testowym adekwatnym do wybranego systemu operacyjnego i udostępniamy Ci ją do testów. Docelową aplikację po wszystkich zmianach wdrożonych w środowisku testowym umieszczamy w Google Play lub AppStore.

Jak wybrać formę współpracy?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Chcesz z nami pracować?

Nasz zespół szybko się rozwija. Cenimy nowe osoby, które do niego dołączają, ponieważ każdy nowy pracownik wnosi nowe świeże spojrzenie i pomysły mogące przysłużyć się rozwiązywaniu złożonych zagadnień. Otwartość, odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i łatwość w podejmowaniu inicjatywy to dla nas nadrzędne wartości. Jeśli posiadasz te cechy i chcesz rozwijać się jako specjalista w branży software. Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze IT, UX lub UI i marzy Ci się praca w zaangażowanym zespole hobbystów, którzy każdy projekt traktują jak nową przygodę i możliwość wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów, zostaw nam nasze CV, bo prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy. Zapoznaj się z ofertami pracy poniżej i dołącz do nas w firmie Investcore!

Zarabiaj na poleceniu

Jeżeli sposób, w jaki pracujemy, zyskuje Twoje uznanie i uważasz, że Investcore to firma, której warto powierzyć pracę nad projektem, powiedz o nas zaprzyjaźnionym przedsiębiorcom. Razem z nami powiększaj liczbę profesjonalnie zrealizowanych produktów sieciowych i osób korzystających z obsługi najlepszej jakości. Chcemy, by jak najwięcej przedsiębiorców mogło z zadowoleniem uczestniczyć w pracy nad swoimi projektami i uzyskiwać korzyści płynące z oferowanych przez nas wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Poleć nas osobom ze swojego środowiska i uzyskaj atrakcyjne zniżki na realizację swoich projektów w naszym softwarehouse.