Co możemy dla Ciebie zrobić?Poznaj nasze usługi

Pracownicy rozmawiają o projekcie
01

Warsztaty startowe

Cele Twojej firmy są najważniejsze, dlatego nie wyobrażamy sobie proponowania rozwiązań, bez szczegółowego zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami i wartościami. Zapraszamy Cię więc na indywidualny warsztat, na którym wspólnie określimy zakres Twoich wymagań. Warsztaty „startowe” to idealny sposób, by poznać się lepiej, zderzyć ze sobą różne punkty widzenia, a także zredukować ryzyko, że produkt, który zostanie ostatecznie zamówiony, nie będzie odpowiadał Twoim założeniom. W trakcie warsztatu porozmawiamy o realnych potrzebach Twojej marki, odpowiemy na najważniejsze pytania biznesowe i, biorąc pod uwagę wyzwania, wobec których stoi Twoje przedsiębiorstwo, określimy najlepszy dla Ciebie kierunek działań i zmian.

Porozmawiajmy o warsztatach startowych

Masz pytania odnośnie do Warsztatu wymagań ReqWorks? Zainteresowała Cię nasza propozycja serii spotkań, podczas których ustalimy esencjonalne cechy Twojego przyszłego produktu? Chcesz poznać koszty i terminy lub umówić się na warsztat? Potrzebujesz odświeżenia designu swojego oprogramowania lub stworzenia leyoutów od samego początku i chcesz wiedzieć, jaki zakres współpracy wchodzi w grę? A może chcesz wykorzystać w swojej firmie potencjał sztucznej inteligencji, ale nie wiesz, jak ugryźć temat? Zamów już teraz bezpłatną konsultację z naszym ekspertem, który udzieli Ci wszystkich kluczowych informacji i odpowie na każde pytanie! Dzięki rozmowie z konsultantem Investcore sprawdzisz, czy wybrany przez Ciebie warsztat jest tym czego potrzebujesz, czy może odpowiedniejsza będzie dla Ciebie inna nasza usługa. Wszystko zaczyna się od rozmowy, więc zaczynajmy!

02

Projektowanie oprogramowania

Wykonamy dla Ciebie gotowy do wdrożenia projekt unikatowego rozwiązania. Określimy esencjonalne cechy produktu. W oparciu o sformułowane podczas warsztatów tezy, założenia i cele, krok po kroku opracujemy mechanikę rozwiązania dopasowanego do niepowtarzalnego charakteru Twojej firmy. Przygotujemy dla Twojego przedsiębiorstwa wszystkie elementy konieczne do produkcji oprogramowania, aplikacji, witryny etc.. Możesz liczyć na nasze doświadczenie zarówno w zakresie projektowania UX i UI oraz prototypowania, jak i w obszarze tworzenia marki produktu i opracowywania brandingu.

Porozmawiajmy o projektowaniu oprogramowania

Jeżeli chcesz uzyskać profesjonalny projekt produktu zweryfikowany pod względem UX lub interesuje Cię stworzenie sprawnego interface’u wychodzącego naprzeciwko oczekiwaniom grupy docelowej Twojego biznesu, opowiedz nam o tym. Nasz zespół specjalistów UX i UI z chęcią przystąpi do pracy nad Twoją koncepcją. Możesz na nas liczyć również jeżeli chcesz sprawdzić swoje oprogramowanie lub poszczególne funkcjonalności poprzez stworzenie prototypu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak pracujemy, w jakim zakresie możemy Ci pomóc z realizacją Twojego projektu lub porozmawiać o szacunkowych kosztach przedsięwzięcia, czy dalszych drogach rozwoju dla Twojego biznesu skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z ekspertem Investcore. Umów termin rozmowy i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

03

Rozwój oprogramowania

Cele Twojej firmy są najważniejsze, dlatego nie wyobrażamy sobie proponowania rozwiązań, bez szczegółowego zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami i wartościami. Zapraszamy Cię więc na indywidualny warsztat, na którym wspólnie określimy zakres Twoich wymagań. Warsztaty „startowe” to idealny sposób, by poznać się lepiej, zderzyć ze sobą różne punkty widzenia, a także zredukować ryzyko, że produkt, który zostanie ostatecznie zamówiony, nie będzie odpowiadał Twoim założeniom. W trakcie warsztatu porozmawiamy o realnych potrzebach Twojej marki, odpowiemy na najważniejsze pytania biznesowe i, biorąc pod uwagę wyzwania, wobec których stoi Twoje przedsiębiorstwo, określimy najlepszy dla Ciebie kierunek działań i zmian.

Porozmawiajmy o rozwoju oprogramowania

Produkcja aplikacji to duże przedsięwzięcie, które musi zostać gruntownie przemyślane. Wiemy, że nowa strona internetowa, aplikacja mobilna lub webowa to duży krok dla Twojej firmy i z pewnością masz wiele pomysłów, którym towarzyszą liczne pytania oraz potrzeba rozmowy z kompetentną osobą z branży software. Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie i już na starcie chcemy służyć Ci swoimi doświadczeniami, wiedzą oraz wsparciem. Umów więc bezpłatną konsultację z naszym ekspertem i opowiedz mu o swoim projekcie. Niezależnie od tego, czy decyzja o produkcji została już podjęta, czy dopiero rodzi się w Tobie idea i chcesz porozmawiać o zadaniach stojących przed przyszłym produktem, pomożemy Ci uchwycić realną koncepcję i obrać dalszy kierunek działań. Jeżeli masz pytania dotyczące body/team leasingu lub metodologii DevOps, albo chcesz przeprowadzić testy już istniejącego oprogramowania, taka rozmowa również będzie dla Ciebie świetnym wyborem. Nasz konsultant wskaże Ci możliwe opcje dalszego postępowania i rozwiązania, które mogą przynieść Ci najwięcej korzyści, a także opowie Ci o metodach naszej pracy, wstępnie zarysuje koszty przedsięwzięcia i przedstawi możliwe terminy jego realizacji. Dlatego nie zwlekaj, już dzisiaj umów rozmowę i postaw pierwszy krok na drodze do rozwiązania problemu.

04

Sztuczna inteligencja

W naszym zespole pracują eksperci, których pasją są sztuczna inteligencja i machine learning. Pozwala nam to opracowywać dostosowane do profilu konkretnej firmy, unikalne rozwiązania z zastosowaniem możliwości tych cennych technologii. W Investcore nie tylko oferujemy innowacyjne usługi AI i ML takie jak: rozpoznawanie obrazu, przetwarzanie dźwięku, czy nawet analiza obrazów medycznych, ale także doradzamy w obszarze wyboru najodpowiedniejszej platformy. Pamiętamy, że AI i ML to także nowe możliwości usprawniające funkcjonowanie wewnętrznych struktur firmy, więc bez problemu przygotujemy dla Ciebie odpowiednio skalibrowane aplikacje AI w rozwiązaniach, które usprawnią wewnętrzne procesy i dzięki temu podniosą produktywność Twojego przedsiębiorstwa oraz zminimalizują koszty jego prowadzenia.

Porozmawiajmy o sztucznej inteligencji

Jeśli myślisz o zastosowaniu w swojej firmie rozwiązań związanych ze sztuczną inteligencją, ale chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej, rozmowa z naszym konsultantem będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Umów termin konsultacji już dzisiaj, a nasz ekspert zadzwoni do Ciebie gotów udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania. Bezpłatna rozmowa ze specjalistą z Investcore to świetna okazja, by skonfrontować swoje wizje ze wskazówkami człowieka wyspecjalizowanego w branży software i w zagadnieniach AI i machine learning. Pamiętaj, że najlepsze projekty to rozmowy, dyskusje i analiza koncepcji. Chcemy służyć Ci swoim wsparciem i wiedzą. Czekamy na Twoją wiadomość!

05

Wsparcie i utrzymanie

Oferujemy Ci nie tylko projekt i produkcję software’u, ale także maksymalne wsparcie w czasie jego tworzenia, a później w obszarze utrzymania wdrożonych rozwiązań IT. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze technologii i architektury oraz analizę zachodzących w oprogramowaniu procesów. Pomożemy Ci w doborze właściwej platformy dla rozwiązań chmurowych. Zapewniamy także obsługę powdrożeniową, co oznacza, że możesz powierzyć nam bieżącą pracę nad działającym systemem. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu oddelegowanie do tego zadania członków Twojego zespołu nie będzie konieczne.

Porozmawiajmy o wsparciu i utrzymaniu

W Investcore czekamy na rozmowę z Tobą. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z nowym pomysłem lub istniejącym już oprogramowaniem, umów się na konsultację z naszym specjalistą. Z przyjemnością nie tylko wykonamy dla Ciebie nowe aplikacje i strony, ale także pomożemy w obsłudze i utrzymaniu skończonych produktów. Jeśli więc interesuje Cię dłuższa współpraca tego typu, nie zwlekaj, tylko daj nam znać. Wszystkie szczegóły poznasz podczas bezpłatnej rozmowy. Nasz konsultant pokieruje Cię, wskaże możliwości współpracy, omówi jej zakres. Możemy pomóc Ci w doborze technologii, testowaniu aktualnych rozwiązań, wyborze środowisk chmurowych, zagadnieniach dotyczących architektury. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli chcesz, by Twoje oprogramowanie zyskało kompetentne wsparcie i opiekę powdrożeniową. Umów termin rozmowy, podczas której dowiesz się, jak pracujemy, poznasz nas lepiej i rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości związane z zakresem kosztów, harmonogramem i kwestiami technicznymi. Zapraszamy do kontaktu!