PrototypowanieProjektowanie produktów

prototypowanie

Prototypowanie – co otrzymasz?

W procesie prototypowania otrzymasz od nas całościowe wsparcie nie tylko w budowie prototypu, ale także w określeniu jego zadań, sformułowaniu celów i najważniejszych pytań, a następnie w przeprowadzeniu testów i weryfikacji błędów. Do pracy zostanie zaangażowany zespół naszych ekspertów z dziedziny UX i UI. W wyniku naszych działań powstaną:

  • Wartościowy, klikalny prototyp, do którego przekażemy Ci dostęp. Prototypowanie jest ostatnim etapem przed implementacją i wdrożeniem rozwiązania na serwerze. Rzetelne testy dokonywane na prototypie to gwarancja wyeliminowania błędów w działaniu funkcjonalności i zweryfikowania słuszności podjętych wcześniej decyzji. To ostatni moment na wykrycie problemów i nieprawidłowości, zanim do akcji wkroczy zespół IT. To realna oszczędność czasu i pieniędzy, na które pozwala przeprowadzenie testów oprogramowania i wprowadzenie zmian, przed etapem programowania.
  • Raport, czyli dokumentacja przeprowadzonych testów i badań. Raport zawierać będzie wyniki testów oraz opis obserwacji, które poczyniliśmy, a także zmian, które zostały wprowadzone wraz z uzasadnieniem, dlaczego były konieczne. Dodatkowo w raporcie zawrzemy propozycje przyszłych rozwiązań, które mogłyby zostać wprowadzone po zakończeniu prac nad podstawowym produktem – kierunki jego rozwoju, dodatkowe interesujące funkcjonalności.

Case Studies

Zobacz projekty, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Poniżej możesz zapoznać się z wybranymi przykładami interface’ów zaprojektowanych przez specjalistów UX i UI z Investcore. Każdy produkt to dla nas jednostkowe, niepowtarzalne doświadczenie, dlatego design oprogramowania i dobór detali za każdym razem są innowacyjne i wyjątkowe.

Prototypowanie – czy warto?

Z całą pewnością warto. Prototypowanie daje możliwość wyeliminowania błędnych założeń i zweryfikowania chybionych decyzji jeszcze przed etapem programowania. To niezwykle cenna metoda, by ograniczyć koszty programowania oraz dowiedzieć się, czy wdrażany produkt spełni prawidłowo swoje funkcje. Należy jednak pamiętać, że prototyp sprawdzi się tylko wtedy, kiedy w związku z jego budową, dokładnie określisz cele, jakie ma on zrealizować. W Investcore nie tylko stworzymy prototyp, ale również pomożemy Ci te cele skonkretyzować. Jesteśmy dla Ciebie, by służyć Ci swoim doświadczeniem i wiedzą w realizacji każdego etapu tworzenia oprogramowania. Warto powierzyć projektowanie specjalistom UX i UI. Zadbają oni o czytelność oprogramowania, jego użyteczność, zgodność z normami rynkowymi i najbardziej profesjonalnymi praktykami UX. Dzięki zastosowaniu ich doświadczenia w praktyce, otrzymasz wartościowy prototyp produktu, który pozwoli realnie przetestować i ulepszyć ostateczny jego kształt, jeszcze przed wdrożeniem. Podsumowując, profesjonalnie wykonany prototyp pozwoli Ci na:

  • Praktyczne sprawdzenie przyjętych rozwiązań systemowych – dzięki temu, że, budując prototyp, mamy możliwość sprawdzić właściwie każdą funkcjonalność, zyskujemy pewność, że rozwiązania techniczne, na które się zdecydowaliśmy, stanowią w istocie najlepszą opcję z możliwych. Sprawia to, że już na etapie przedwdrożeniowym jesteśmy w stanie wykryć i wyeliminować możliwe błędy i usterki. Dzięki temu, finalne pliki, które trafią w ręce specjalistów od IT pozwolą maksymalnie zminimalizować konieczność poprawek i zmian, w trakcie produkcji. Zabieg ten znacząco ograniczy czas oraz dodatkowe, nieoczekiwane koszty, które mogłyby pojawić się w wyniku konieczności weryfikacji założeń w czasie pracy programistów.
  • Usprawnienie komunikacji – dzięki prototypowaniu zyskujesz obraz tego, jak będzie działać finalny produkt. Jest to niezwykle praktyczne, gdyż pozwala na bieżąco konsultować mechanizmy funkcjonowania oprogramowania, elementy designu, czy choćby kolejność umieszczenia ich w layoucie. Ponieważ wszyscy mają dostęp do prototypu, komunikacja wszystkich osób pracujących nad projektem znacząco się usprawnia. Rozmowa nie dotyczy już wizji, czy uproszczonych makiet, ale konkretu, więc ryzyko nieporozumień gwałtownie się zmniejsza.
  • Przetestowanie każdego elementu oprogramowania – w każdej chwili, na Twoje życzenie, możemy przetestować na prototypie dowolny element programu. Możemy wprowadzać zmiany, testować je i, jeśli testy ukażą przewagę jednego rozwiązania nad drugim, wdrożyć skuteczniejszą i bardziej korzystną opcję. Daje to pewność, że produkt, który finalnie stworzymy, będzie dokładnie taki, jakiego potrzebujesz i zoptymalizowany w każdym calu pod kątem możliwości biznesowych.
  • Uniknięcie niespodziewanych wydatków i straty czasu – warto podkreślić, że prototyp nie zawsze trzeba wykonywać. Małe systemy lub aplikacje o schematycznej budowie i oczywistych funkcjonalnościach nie wymagają za każdym razem tworzenia prototypów. Prototyp jest konieczny, kiedy ma swój ściśle określony cel, kiedy przy jego pomocy, chcemy ustalić, przetestować konkretne rzeczy. Z pewnością nie warto prototypować dla samego prototypowania. Jednak niestety częstym problemem jest pomijanie etapu prototypowania wtedy, kiedy naprawdę warto z niego skorzystać. Przy dużych, innowacyjnych systemach, lub nawet niewielkich o nieoczywistej budowie, przy wdrażaniu autorskiego systemu, który z całą pewnością wymaga testów. Sprawia to, że przedsiębiorcy, uznając prototypowanie za stratę czasu, rezygnują z niego. To duży błąd. W takiej sytuacji w czasie produkcji z całą pewnością pojawią się usterki, błędy lub inne wątpliwości, co znacząco wydłuży pracę programistów i pomnoży koszty wdrożenia oprogramowania. W Investcore zapewnimy Ci maksymalne wsparcie w tworzeniu Twojego produktu. Podpowiemy również, czy Twoje oprogramowanie wymaga prototypowania, czy też nie. Nie uznajemy multiplikowania działań pro forma. Jesteśmy dla Ciebie, by zapewnić Ci dokładnie taki zakres usług, którego potrzebujesz, by uzyskać jakościowy, funkcjonalny produkt.

Prototypowanie – jakie są koszty?

W procesie prototypowania wycenę i harmonogram przygotowujemy indywidualnie w zależności od zakresu zadań, jakie nam powierzysz. Bierzemy pod uwagę rodzaj prototypu, jakie badania i testy mają zostać przeprowadzone oraz czy prototyp dotyczy funkcjonalności kluczowych dla oprogramowania. Ponieważ istnieje wiele zmiennych, polecamy Ci skorzystać z bezpłatnej konsultacji z naszym ekspertem.

Porozmawiajmy o Prototypowaniu

Skorzystaj z idealnej okazji, by opowiedzieć nam o Twoim pomyśle oraz uzyskać pierwsze rady płynące od kompetentnej, zaangażowanej osoby. W trakcie rozmowy nasz konsultant zaproponuje Ci dalsze drogi realizacji Twojego projektu, wskaże możliwe opcje oraz przedstawi wstępne koszty i plan działania.

"*" oznacza pola wymagane

*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Prototypowanie – co to jest?

Mówiąc krótko, prototyp to model, który wykonamy dla Ciebie, by jak najdokładniej doprecyzować wszystkie esencjonalne cechy finalnego produktu i zachodzące w obrębie oprogramowania procesy. Zaletą prototypu jest to, że można rozpocząć testy i sprawdzić prawidłowość funkcjonalności jeszcze przed etapem wdrożenia IT. Eliminować błędy możesz więc już na poziomie prototypu. To prowadzi do oszczędności czasu pracy programistów i, co z tego wynika, pozwala Ci zminimalizować koszty związane z produkcją, które zwykle stanowią jedną z największych części przedsięwzięcia.

Prototyp w odróżnieniu od makiet low i medium fidelity, które stanowią wstępne czarno-białe szkice produktu i które pozyskasz już we wcześniejszych pracach nad Twoim projektem, wykonywany jest w pełnej kolorystyce (co upodabnia go z kolei do makiety high fidelity). Jednak jego zadanie jest zgoła inne. Prototyp kładzie nacisk nie na ogólną koncepcję, nie ma być pomocą mającą na celu dookreślenie Twoich wymagań. Prototyp skupia się na zachowaniach użytkownika i procesach, które na skutek nich zachodzą w programie.

Ważne, by pamiętać, że prototyp nie jest dokładnym odwzorowaniem produktu docelowego. Nie musi i zazwyczaj nie obejmuje projektu całościowo. Skupiamy się tu na testach ściśle określonych funkcji, np. skuteczności CTA czy przycisków interfejsu. Prototyp może stanowić mocno uproszczony model. Powinien dawać możliwość sprawdzenia działania najważniejszych lub wybranych funkcji produktu. Na tym etapie możemy je uruchomić i zweryfikować, czy działają poprawnie oraz odpowiedzieć na pojawiające się problemy. Prototyp ma za zadanie przedstawić najważniejsze funkcjonalności aplikacji obudowane w kluczowe elementy UI, tak by dać Ci możliwość prześledzenia, czy interakcje między programem a użytkownikiem będą przebiegać poprawnie. Jeżeli na poziomie prototypowania zostaną wychwycone nieprawidłowości, zdołamy je wykluczyć zanim do pracy przystąpi zespół IT.

Prototypowanie – co zyskasz?

Dobrze przygotowany prototyp pozwoli Ci na wykonanie badań i testów, zanim wdrożymy finalny produkt w Twojej organizacji. Poprawnie przygotowany i skutecznie przetestowany prototyp to:

  • Ograniczenie czasu programowania, ponieważ wszystkie korekty z zakresu funkcjonalności zamykają się zazwyczaj w procesie opracowywania funkcjonalności dla nie cyfrowej wersji produktu. Zespół IT otrzymuje więc gotowy model, który odpowiada na wszystkie ewentualne pytania, które często, niesłusznie stawia się dopiero w chwili, gdy programiści już przystąpią do działania. To niedobre rozwiązanie, gdyż to praca specjalistów IT zazwyczaj jest najbardziej kosztowna, więc im więcej wątpliwości na etapie wdrażania produktu w wersji cyfrowej, tym bardziej wzrasta koszt całego przedsięwzięcia.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy – w wyniku skrócenia procesu programowania wynikającego z ograniczenia nowych problemów i zagadnień na etapie produkcji, realnie oszczędzić pieniądze i czas, a także ograniczyć liczbę osób z zespołu, które będą musiały zostać oddelegowane do pracy nad projektem, by nadzorować działania programistyczne oraz weryfikować błędy w obrębie wcześniejszych decyzji projektowych (zostaną one wyeliminowane już na etapie prototypowania).
  • Testy i weryfikacja pomysłów – możesz wcześnie podjąć testy i zweryfikować pomysły, które mogą nie stanowić realnej odpowiedzi na wyzwania stojące przed produktem. Ponadto prototyp da Ci możliwość przetestowania praktycznie każdego aspektu funkcjonalności aplikacji takie jak: przepływ użytkowników, ich emocje związane z programem, szybkość działania i użyteczność. Badając prototypy możemy określić różne możliwe sposoby rozwiązania tego samego problemu oraz sprawdzić każdy z nich. Dzięki temu możemy więc nieustannie testować pomysły i porównywać je, a w efekcie wybrać najlepszy z nich.
  • Walidacja produktu na wczesnym etapie – dzięki prototypowaniu zyskasz pełną kontrolę nad powstającym produktem i możliwość wprowadzenia zmian na wczesnym etapie jego powstawania. Uzyskasz nieustanny wgląd w prace nad każdym nowym rozwiązaniem i funkcjonalnością. Ponadto, dzięki prototypowi możesz ocenić mocne i słabe strony produktu, urealnić potencjalne problemy i skonfrontować zyski oraz koszty realizacji.
  • Badanie realnych potrzeb użytkowników – zderzenie wyobrażenia o produkcie z realnymi potrzebami przyszłych użytkowników. Będzie to możliwe dzięki zapoznaniu się z ich reakcjami. W tym sensie prototyp zapewni Ci bezpieczeństwo i pozwoli odpowiedzieć na pytanie, czy rozbudowany, kosztowny produkt, to na pewno to, czego oczekują od Ciebie Twoi klienci.
  • Dopasowanie systemu do potrzeb użytkowników – poznanie potrzeb osób, które w przyszłości będą korzystać z produktu oraz analiza zebranych danych przez profesjonalnych specjalistów UX pozwoli sprawić, że aplikacja stanie się dla użytkowników maksymalnie atrakcyjna, przyjazna w obsłudze i użyteczna.
  • Przepływ informacji i feedback – uzyskasz szybszy przepływ informacji i werbalizację konkretnego feedbacku. Prototypowanie eliminuje problem braku precyzyjnej komunikacji. Zamienia abstrakcyjną lub mocno uproszczoną wizję produktu w konkret. Pozwala zadać bardzo precyzyjne pytania, wyłonić nieprzewidziane trudności i rozwiązywać problemy na bieżąco na etapie przedprodukcyjnym. Dzięki prototypowi możesz zweryfikować działanie funkcjonalności już istniejących interfejsów, w tym także aplikacji mobilnych.

Tworzymy produkty cyfrowe na zamówienie.
Projektujemy, budujemy i skalujemy rozwiązania dla Ciebie.

Python

PHP

React.js

Swift

Java Script

Najważniejsze cele prototypowania

Tworzenie prototypów to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz uniknąć komplikacji i błędnych decyzji na etapie wprowadzania zmian przez zespół IT. Pozwala określić przejrzysty plan działania, ułatwia pracę programistom, zapewnia bezpieczeństwo i poczucie pewności, że produkt, który zostanie wdrożony został poddany testom i spełni wszystkie swoje zadania. Najważniejsze jest jednak to, że nie warto tworzyć prototypu bez uzasadnienia. Aby prototypowanie przyniosło faktyczne korzyści należy sprecyzować cel tworzenia prototypu. Ten aspekt często zawodzi i dlatego można spotkać się z opiniami, że etap ten wyłącznie opóźnia produkcję. Jeśli ktoś ma takie doświadczenia, to znaczy przede wszystkim, że jego prototyp nie został przygotowany prawidłowo.

Zanim przystąpi się do sporządzania prototypu, trzeba postawić konkretne pytania, na które chce się przy jego pomocy uzyskać odpowiedzi. Należy jasno sprecyzować cel tego przedsięwzięcia, jasno określić, jakie funkcje i właściwości programu mają zostać poddane testowi. Ponadto warto pamiętać, że tak naprawdę główną istotą tworzenia prototypu jest powtarzalne testowanie jego kolejnych wersji, następujące po wprowadzeniu każdego kolejnego ulepszenia, aż do momentu, kiedy efekt będzie zadowalający. Zdając się na pomoc Investcore, uzyskasz wsparcie przy określeniu kluczowych zagadnień do zbadania. Wspólnie spróbujemy określić główne zadania prototypu, tak by po jego budowie stało się jasne:

  • Jak funkcjonuje produkt i do czego jest używany oraz jakie zadania spełnia?
  • Czy zaspokaja najważniejsze potrzeby użytkowników, jest zgodny z ich oczekiwaniami?
  • Jeśli produkt nie spełnia oczekiwań i potrzeb użytkowników, to jakich i dlaczego tak się dzieje?
  • Czy każda funkcja programu ma w istocie zastosowanie, czy z niektórych warto zrezygnować, by nie nadbudowywać niepotrzebnych zawikłań i kosztów?
  • Czy produkt budzi pozytywne odczucia wśród użytkowników, jest przyjazny w odbiorze, zachęca do podejmowania określonych akcji?
  • Czy interfejs jest prosty, łatwy w obsłudze, intuicyjny?
  • Czy produkt wyróżnia się na rynku względem innych aplikacji firm z tej samej branży?

…oraz wiele innych spraw bardziej jednostkowych zależnych od charakteru Twojego projektu oraz wynikłych podczas wcześniejszych etapów pracy nad nim.

Prototypowanie – jak to robimy?

  • 01
    Analiza UX

    Dołożymy wszelkich starań, by poznać wartości i potrzeby Twojej firmy oraz koncepcje produktu, które narodziły się w Twoim zespole. Zbieramy dane na temat trendów, realiów rynkowych oraz oczekiwań grupy docelowej.

  • 02
    Poszukiwanie rozwiązań

    Na drodze burzy mózgów sporządzimy listę potencjalnych rozwiązań i dokonamy jej walidacji, by wybrać najkorzystniejszy kierunek działania.

  • 03
    Koncepcja projektu

    Na tym etapie zbierzemy wszystkie dotychczasowe ustalenia i potwierdzimy zgodność Twoich wymagań z naszą koncepcją produktu.

  • 04
    Projektowanie UI

    Projektujemy makiety rozwiązania. Przy udziale projektantów UI tworzymy makietę każdego ekranu z osobna i kolejno przedstawiamy je do Twojej akceptacji.

  • 05
    Prototyp produktu

    Tworzymy klikalny prototyp rozwiązania, by zbadać funkcjonalności i oznaczyć przejścia pomiędzy poszczególnymi ekranami.

  • 06
    Testowanie rozwiązania

    Poddajemy prototyp testom i na bieżąco wprowadzamy zmiany, by uniknąć niespodziewanych problemów na etapie wdrażania produktu przez specjalistów IT.

01

Analiza UX

Na tym etapie chcemy poznać potrzeby Twojej firmy oraz Twoje cele i założenia, a także miejsce, które w ich realizacji przewidujesz dla finalnego produktu. Musimy dowiedzieć się wszystkiego o Twojej wizji projektu, więc będziemy nieustannie zadawać pytania. Chcemy dać Ci możliwość wypowiedzenia wszystkich Twoich oczekiwań, nawet jeśli na początku prac nad produktem są one nie do końca uświadomione.

My wiemy, jakie pytania są ważne i jakie trudności mogą się pojawić i to jest właśnie moment na szczerą rozmowę. Chcemy już na początku rozwiać wszelkie wątpliwości, rozjaśnić kwestie prawne, podnieść temat spraw, które początkowo mogą wydawać się najmniej istotne, a w rzeczywistości, na późniejszym etapie mogą stanowić źródło komplikacji. Najważniejsze jest to, by wszystkie Twoje cele i założenia zostały określone bardzo precyzyjnie. Następnie UX designerzy z Investcore zaczną zbierać dane dotyczące trendów, realiów rynkowych i biznesowych oraz potrzeb i zachowań grupy docelowej. To teraz wyłonią się esencjonalne cechy Twojego produktu oraz środowiska, w którym będzie on funkcjonował.

02

Poszukiwanie rozwiązań

Wierzymy, że najlepsze pomysły rodzą się na drodze dialogu, dlatego chcemy, by Twój zespół uczestniczył w dynamicznej burzy mózgów dotyczącej możliwych rozwiązań problemu. Następnie zderzymy ze sobą różne koncepcje i wspólnie wybierzemy tę, która najdokładniej odpowiadać będzie Twoim wartościom, równocześnie będąc najprostszą drogą do realizacji wszystkich celów, które Twoja firma ma do osiągnięcia. Dzięki wnikliwej analizie UX rozwiązanie dopasujemy również do oczekiwań przyszłych użytkowników, ich potrzeb i sposobu poruszania się w sieci oraz do aktualnej rzeczywistości biznesowej.

03

Koncepcja projektu

Teraz czas ustalić kwestie techniczne, czyli sposób działania produktu. Otrzymasz od nas opis, w którym zbierzemy wszystkie dotychczasowe ustalenia. Dzięki temu wszyscy zyskamy pewność, że Twoje wytyczne zostały dobrze zrozumiane a nasza koncepcja produktu jest spójna z Twoją. Jeśli wystąpią nieprawidłowości lub zaistnieje ponowna potrzeba omówienia niektórych aspektów, stanie się to widoczne już teraz, czyli jeszcze zanim przystąpimy do tworzenia projektu.

04

Projektowanie UI

Tzw. etap designu, czyli stworzenie makiety rozwiązania. Możemy stworzyć dla Ciebie każdy rodzaj makiety zarówno low fidelity i medium fidelity, które stanowią wstępne czarno-białe szkice produktu i które pozyskasz już we wcześniejszych pracach nad Twoim projektem, jak i high fidelity – stworzoną w pełnej kolorystyce i oddającą charakter Twojej aplikacji. Tutaj do akcji wkraczają również eksperci od UI (user interface). Każdy ekran zostanie zaprojektowany osobno i będzie wymagał osobnej akceptacji, zanim pliki trafią do programistów. Wspólnie zweryfikujemy i zbadamy powstałe makiety, kładąc nacisk na to, aby dać Ci możliwość zgłaszania uwag do każdej z nich. Liczba wersji jest nielimitowana. Dostarczymy ci kilka koncepcji funkcjonalności, by następnie na drodze testów wyłonić tę najbardziej użyteczną.

05

Prototyp produktu

Prototyp aplikacji może być albo wysoko poziomową makietą albo PoC-em (proof of concept) wykonanym już w docelowej technologii przez programistę. Jedno i drugie służy przetestowaniu rozwiązania w warunkach zbliżonych do rzeczywistych. Makieta hi-fi może być w pełni lub częściowo klikalna i symuluje docelowe funkcjonalności aplikacji, pokazuje jak będą działać interakcje użytkownika z systemem, jak będą wyglądały przejścia między kolejnymi ekranami itd. PoC służy do sprawdzenia technologii i pozwala zweryfikować techniczne założenia aplikacji, wcześnie wykryć problemy technologiczne i je rozwiązać.

06

Testowanie rozwiązania

Zbudowane prototypy testujemy w warunkach zbliżonych do rzeczywistych, prowadzimy badania z użytkownikami, uruchamiamy na testowych środowiskach i sprawdzamy jak użytkownicy sobie z nimi radzą. Na tym etapie warto jest dotrzeć do docelowych użytkowników aplikacji, czyli bezpośrednio do grupy docelowej rozwiązania, aby zbadać jaka jest reakcja użytkowników na zaproponowane im rozwiązanie. Prototyp budujemy więc po to, by następnie testować go do skutku i wprowadzać zmiany. Można sprawdzać, w jaki sposób pracuje i dzięki temu wychwytywać błędy, niepoprawne działanie lub chybione koncepcje, zanim pliki produkcyjne trafią do zespołu IT. Prototyp może obejmować konkretne części i funkcjonalności aplikacji, które testujemy i poprawiamy, do momentu uzyskania wersji docelowej. Metoda ta pozwoli Ci znacząco zmniejszyć liczbę poprawek w procesie wdrażania aplikacji oraz godziny pracy zespołu IT a co za tym idzie – ograniczyć koszty i skrócić czas realizacji projektu.

Porozmawiajmy o Prototypowaniu

Skorzystaj z idealnej okazji, by opowiedzieć nam o Twoim pomyśle oraz uzyskać pierwsze rady płynące od kompetentnej, zaangażowanej osoby. W trakcie rozmowy nasz konsultant zaproponuje Ci dalsze drogi realizacji Twojego projektu, wskaże możliwe opcje oraz przedstawi wstępne koszty i plan działania.

"*" oznacza pola wymagane

*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Chcesz z nami pracować?

Nasz zespół szybko się rozwija. Cenimy nowe osoby, które do niego dołączają, ponieważ każdy nowy pracownik wnosi nowe świeże spojrzenie i pomysły mogące przysłużyć się rozwiązywaniu złożonych zagadnień. Otwartość, odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań i łatwość w podejmowaniu inicjatywy to dla nas nadrzędne wartości. Jeśli posiadasz te cechy i chcesz rozwijać się jako specjalista w branży software. Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze IT, UX lub UI i marzy Ci się praca w zaangażowanym zespole hobbystów, którzy każdy projekt traktują jak nową przygodę i możliwość wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów, zostaw nam nasze CV, bo prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy. Zapoznaj się z ofertami pracy poniżej i dołącz do nas w firmie Investcore!

Zarabiaj na poleceniu

Jeżeli sposób, w jaki pracujemy, zyskuje Twoje uznanie i uważasz, że Investcore to firma, której warto powierzyć pracę nad projektem, powiedz o nas zaprzyjaźnionym przedsiębiorcom. Razem z nami powiększaj liczbę profesjonalnie zrealizowanych produktów sieciowych i osób korzystających z obsługi najlepszej jakości. Chcemy, by jak najwięcej przedsiębiorców mogło z zadowoleniem uczestniczyć w pracy nad swoimi projektami i uzyskiwać korzyści płynące z oferowanych przez nas wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Poleć nas osobom ze swojego środowiska i uzyskaj atrakcyjne zniżki na realizację swoich projektów w naszym softwarehouse.