Koordynator Biura i Administracji

Mid

Podstawowe kwalifikacje

  • wielozadaniowość
  • umiejętność pracy analitycznej
  • logiczne myślenie
  • rozwiązywanie problemów
  • samodzielność
  • doskonała organizacja pracy
  • skrupulatność
  • rzetelność
  • etyka zawodowa i kultura osobista
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • chęć nauki

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
Opis stanowiska

Do naszego biura na warszawskim Wilanowie poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora Biura i Administracji. Nasze wymagania dotyczą kilku dziedzin:

  • Umiejętności: Wielozadaniowość, umiejętność pracy analitycznej, logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów.
  • Technologie: Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych.
  • Kompetencje: Samodzielność, doskonała organizacja pracy, skrupulatność, rzetelność, etyka zawodowa i kultura osobista.
  • Komunikacja: Rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Elastyczne godziny pracy (8-16 lub 9-17).
W naszym zespole będziesz odpowiadać za:
  • Wsparcie Projektowe: Współpraca w składaniu wniosków NCBR.
  • Administracyjne: Obsługa korespondencji, ewidencja sprzętu, zarządzanie wyposażeniem biura, zakupy, współpraca z firmami zewnętrznymi.
  • HR: Współudział w procesach rekrutacji, kontakt z kandydatami.
  • Dokumentacja: Przygotowanie umów, sporządzanie protokołów, rejestracja informacji w systemie.

W Investcore:

  • Dopasowujemy ludzi do projektów
  • Realizujemy projekty długoterminowe
  • Promujemy współpracę i dzielenie się wiedzą

Czego Cię nauczymy:

  • Tworzenia zapytań ofertowych, współpraca w projektach
  • Redakcji umów projektowych, regulaminów, współpracy z kancelarią niejawną
  • Zarządzania dokumentacją projektową

Mid

Data publikacji

07.03.2024

Możliwe lokalizacje pracy

  • Warszawa

  • Zdalnie

Zarabiaj na poleceniu!

Poleć nas osobom ze swojego środowiska i uzyskaj atrakcyjne zniżki na realizację swoich projektów w naszym softwarehouse.