Analityk IT

Mid

Podstawowe kwalifikacje

  • UML
  • BPMN
  • 2+ lata doświadczenia
  • User Stories
  • Backlog zadań
  • Priorytetyzacja zadań

Mile widziane

  • Agile
  • RESTfull APi
  • Architektura aplikacji
  • Swagger
Opis stanowiska

Twoją odpowiedzialnością będzie przede wszystkim właściwe zidentyfikowanie potrzeb klienta oraz ich udokumentowanie. Na podstawie przygotowanych przez Ciebie opisów funkcjonalności, rozpisanych historyjek,  zespół deweloperów będzie mógł oszacować czasochłonność realizacji tych wymagań,

Twój zakres obowiązków rozpocznie się od  organizacji wspólnych warsztatów z klientem, podczas których zostaną przedstawione oczekiwania klienta. Na ich podstawie przygotowywać będziesz dokładnie opisane wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne, diagramy przepływów oraz wizualizację podstawowych procesów realizowanych przez system.

Podczas poszczególnych etapów procesu wytwarzania aplikacji – będziesz  współpracować z deweloperami oraz projektantami UX nad stworzeniem jednej, wspólnej koncepcji technicznej oraz wizualnej. Opracujesz w pełni kompletną dokumentację biznesową, na bazie której deweloperzy będą mogli realizować zadania.

 Dołączając do nas będziesz pracować jako część zespołu, w skład którego wchodzą również inni analitycy, developerzy frontend i  backend, projektanci UX, testerzy.

Dzięki umiejętności pracy w zespole –  wielopoziomowa współpraca pozwoli na zbudowanie dobrze przemyślanych i działających aplikacji.

Projekty prowadzimy w Scrumie.

Na poziomie Regular oczekujemy, że będziesz w stanie samodzielnie prowadzić warsztaty z klientem, zbierać wymagania.

W naszym zespole będziesz:
  • Uczestniczyć w tworzeniu innowacyjnych systemów, proponowania rozwiązań realizacji najbardziej skomplikowanych funkcjonalności
  • Brać aktywny udział w definiowaniu zakresu i formy projektu
  • Przekładać wymagania biznesowe od klienta na zrozumiałe dla developerów przypadki użycia, opisy wymagań czy diagramy
  • Mieć dużą swobodę w proponowaniu sposobów realizacji konkretnych funkcjonalności, sposoby ich zwizualizowania i opisania
Sprzęt

Metodologia

  • Organizacja i prowadzenie warsztatów z klientem
  • Modelowanie procesów biznesowych oraz systemowych
  • Zbieranie wymagań funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych
  • Wizualizacja przepływów danych w systemach
  • Definicja przypadków użycia
  • Tworzenie i dokumentowanie koncepcji rozwiązań
  • Prowadzenie konsultacji z ekspertami dziedzinowymi z obszarów biznesowych i IT
  • Współpraca z programistami, projektantami UX
  • Badanie wpływu wprowadzanych zmian na istniejące procesy biznesowe i systemowe
  • Sprawdzanie adekwatności proponowanych rozwiązań do korzyści wynikających z ich wdrożenia

Benefity

Analityk IT

Mid
  • 11 000 - 16 000 / UOP

Data publikacji

03.02.2022

Możliwe lokalizacje pracy

  • Warszawa

  • Zdalnie

Zarabiaj na poleceniu!

Poleć nas osobom ze swojego środowiska i uzyskaj atrakcyjne zniżki na realizację swoich projektów w naszym softwarehouse.