Oprogramowanie dla Twojego biznesuDlaczego Investcore?

Oprogramowanie dostarczamy szybciej, lepiej i bezpieczniej. Wykorzystując nowoczesne narzędzia, najnowsze technologie AI i unikalny proces tworzymy aplikacje, systemy informatyczne dla firm.

icon

Stwórz oprogramowanie dla biznesu z Investcore

Tworzenie oprogramowania z Investcore to nie tylko gwarancja uzyskania produktu na najwyższym poziomie. W naszym software house zyskujesz nie tylko opiekę specjalistów IT, ale także obsługę opartą na podejściu Agile&Lean. Dzięki temu masz ciągły wgląd do swojego projektu i na bieżąco możesz go testować. Podczas licznych konsultacji masz możliwość nanoszenia uwag, które uwzględnimy w czasie rzeczywistym.

Tytuł

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

Tytuł

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.

Nasz zespół

Poznaj nas!

Rodzaje oprogramowania z Investcore

a oprogramowanie open source

Tworzymy wyjątkowe rodzaje oprogramowania, posługując się zaawansowanymi technologiami AI oraz sprawdzonymi wzorcami w architekturze natywnej dla chmury. Przedsiębiorstwa współpracują z Investcore, aby wprowadzać w swoich cyfrowych produktach i usługach rozwiązania niedostępne w ramach oprogramowania open source. W związku z tym system współpracy, jaki oferujemy naszym Klientom zbiera najlepsze opinie. Aplikacje budowane w Investcore są równie plastyczne, co oprogramowania open source a równolegle zaprojektowane według indywidualnych oczekiwań wskazanych w briefie przez Klienta.

Test26 Test3

HTML/CSS

PHP

React

Node.js

Python

Symfony

SWIFT

Laravel

Git

Java

CI/CD

Intuicyjny interfejs

we wszystkich rodzajach oprogramowania

Nasi specjaliści z zakresu front-end development i back-end development pracują równolegle, aby dostarczyć Twojej firmie programy na jak najlepszym silniku, ale też takie, które będą odznaczały się prostym, intuicyjnym interfejsem. Jesteśmy zdania, że każdy może zbudować system informatyczny zrozumiały dla specjalisty IT, ale tylko prawdziwi profesjonaliści są w stanie stworzyć oprogramowanie czytelne dla użytkowników. W związku z tym, jeśli chcesz, by pracował dla Ciebie doświadczony, biegły w swojej sztuce UX Desiner Investcore jest miejscem dla Ciebie.

Modernizacja sposobu tworzenia i obsługi oprogramowania

Dzięki przyjęciu kultury organizacyjnej DevOps, CI / CD zapewniamy Ci możliwość czerpania korzyści z idealnej synergii pomiędzy poszczególnymi działami zajmującymi się realizacją Twojego projektu. Płynność komunikacyjna pomiędzy zespołami technicznymi w trakcie pracy nad aplikacją oraz sprawne przekazywanie statusu z budowy oprogramowania do Klienta sprawiają, że proces maksymalnie minimalizuje ewentualne obszary tarcia. Mówiąc prościej – tworzenie nawet ekstremalnego oprogramowania nigdy nie było tak bezproblemowe.

Poznaj nasz zespół

specjalistów, którzy pracują codziennie nad sukcesem każdego z projektów

Investcore blog

branżowa wiedza w pigułce